E-bülten almak istiyorsanız kayıt olun!


E-Bülten'e Üye Olun
E-Posta:

Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edin

Yeni alpha “Value Line” Redüktör Serisi: Her Eksene Uygun Özel Çözümler

03_WITTENSTEIN_alpha_Value_Line_NP_1024x724

Modüler tasarım, kısa teslim süreleri ve maksimum ekonomi.

Geniş konfigürasyon imkanı, kısa teslim süresi, yüksek güvenilirlik ve ekonomik verimlilik – bu özellikleriyle WITTENSTEIN alpha GmbH’nin modüler alpha Value Line redüktörleri tamamen yeni standartlar belirliyor. Kullanıcının gereksinimine göre tahvil oranı, motor bağlantı plakası, redüktör çıkış flanşı ve çalışma koşulları dikkate alınarak beş farklı redüktör tipi seçime sunuyor. alpha value line serisinin performans aralığı orta düzeyde hassasiyet, dinamik ve güç yoğunluğu gerektirecek sistemler için tasarlanmıştır. Çeşitli ürün tipleri – örneğin kaplin bağlantılı veya komple lineer sistem olarak HIGH-TORQUE versiyonu tahrik sisteminde çözüm alanını genişletir.

Özel seçim ve konfigürasyon araçları haricinde ürün ömrü boyunca verilen geniş destek ile servis paketi ayrıca tamamlanır.
Gereksinime özel: Modüler konfigürasyon sayesinde doğru redüktör kullanımı
alpha Value Line, teknik ve ekonomik yönlerin aynı anda optimize edilmesinin gerektiği performans sınıflarının çeşitli gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Tahvil aralığı 3 ile 10 (tek kademe) veya 9 ile 100 (iki kademe) arası olan bunun yanı sıra en çok 8 yay dakika diş boşluğuna sahip – tümü motora bağlanmaya hazır, beş farklı ürün tipine sahip seri, uygulamaya has redüktör seçimi imkanı sağlıyor.
Çıkış mili kamasız, kamalı, çok kamalı (evolvent) veya flanşlı olabilir. Örneğin meydana gelen yüksek eksenel ve radyal kuvvetler ya da sürekli veya kısmi çalışma gibi kullanım koşulları başka bir seçim ve konfigürasyon kriteridir. Redüktörün giriş tarafı için çeşitli sıkma burçları ve motor adaptör plakaları mevcut. Redüktör tipine göre de ayrıca pinyon, kaplin çeşitleri ve ara flanşlar sunuluyor.

Çıkış flanşı bulunan alpha Value Line “HIGH TORQUE” versiyonu çok yüksek torkların iletilmesinin gerektiği uygulamalar için sunulur. Doğrusal hareket kontrolü gerekliyse redüktörler komple lineer bir sistem olarak bir kramayer&pinyon ile birlikte konfigüre edilebilir – yani alpha Value Lineer Sistemi. Tüm redüktör tipleri özel modüler bir kit sayesinde sadece esnek değil aynı zamanda ekonomik olarak bir araya getirilebilir. Kullanım ömürleri boyunca sorunsuz çalışırlar ve hiçbir zaman bakım gerektirmez – bu da onları daha da uygun maliyetli hale getirir.
Çok yönlü olasılıklar ve yapısal özgürlükler

Tam yükte %95’ten daha fazla verime sahip alpha Value Line redüktörleri makine tasarımında geniş serbestlik sağlamasıyla öne çıkar. Gereksinimlere göre esnek bir şekilde seçilebilecek mekanik bir bağlantıya ek olarak redüktörler makinenin her konumda entegrasyonuna olanak sağlar – dikey olarak, yatay olarak veya çıkışı yukarı ya da aşağı bakacak şekilde. Kramayer ve pinyonlu bir sistem çözümünde redüktörde pinyonun kramayere hızlı ve kolay şekilde yerleştirilmesi için isteğe bağlı olarak slot delikli bir flanş bulunur. Redüktörün motora emniyetli ve güvenli bir şekilde montajı tek adımda mümkündür, böylelikle montaj çalışması en aza indirilir.
Söz konusu (olmayan) teslim süresi

Pazartesi sipariş edilir, Cuma teslim edilir: Tüm redüktör bileşenlerinin sürekli olarak temin edilebilmesi ve modern montaj süreçleri alpha Value Line redüktörlerin kısa teslim süreleri arkasında yatan gerçektir. Teslim süresi maksimum 100 üniteden oluşan büyük partiler için de eşit şekilde geçerlidir ki bu partilerde maksimum teslim süresi on iş günüdür.

Hepsi bir kaynaktan: Seçimden, satış sonrası hizmetlere kadar

alpha Value Line az sayıda temel seçim kriterleri kullanarak redüktörlerin oldukça basit bir şekilde konfigüre edilmesini mümkün kılacak şekilde tasarlanmıştır. Entegre 3D dosyaları ile web tabanlı bir Info & CAD Finder olan, komple aktarma organlarına dair teknik değerlendirmeler üreten cymex® seçim yazılımı ve tasarım ve proje planlama süreçleri boyunca WITTENSTEIN alpha tarafından sunulan profesyonel danışmanlık destek stratejisinin diğer temel parçalarıdır ve her bir müşterinin nihai redüktör çözümünün optimum şekilde tasarlanacağına dair garantisi.

Bir değişim durumunda da kapsamlı destek sunulur: WITTENSTEIN’in 24-saat yardım hattı tüm sevkiyat formaliteleri dahil teslim alma ve iade etme gibi bir dizi satış sonrası hizmetleri koordine eder. Gerekirse yeni alpha Value Line ikame redüktörler bir veya iki güne kadar speedline® tarafından monte edilip gönderilebilir. Alternatif olarak, acil onarım servisi seçeneğiyle birlikte, arızalı redüktörler maksimum beş iş günü içerisinde uzmanlar tarafından onarılabilir.

Tüm eksenler için: Geniş kullanım çeşitliliği

alpha Value Line, yardımcı eksenler, doğrusal besleme hareketleri ve geniş bir mekatronik tahrik yelpazesi için uygun maliyetli ve verimli redüktör çözümleri oluşturur. Takım tezgahları ve imalat sistemleri, gıda işleme, paketleme ve ağaç işleme makineleri, baskı ve kağıt teknolojisi ve robot teknolojisi ve taşıma çözümleri tipik uygulamaların sadece birkaçıdır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir