Eylül-Ekim 2013 Editör Mesajı

Üçüncü yıla “Merhaba”
Merhaba sevgili okuyucularımız,Bu sayımızla birlikte sektörel dergi yayıncılığında, üçüncü yılımıza merhaba diyebilmenin mutluluğunu ve haklı gurunu yaşıyoruz. Yaz günlerinin bu son sıcak ve rehavetli günlerini geride bıraktığımız bu dönemde, yayınladığımız Eylül-Ekim sayımızı da her zaman ki gibi büyük bir keyif ve heyecanla hazırlayıp, siz değerli okurlarımızın beğenisine sunuyoruz.Her sayıda olduğu gibi bu sayımızda da, dopdolu ve ilgiyle okuyacağınıza inandığımız bir içerikle tekrar karşınızdayız. Dergimizin bu sayısında, ana medya partnerliğini üstlendiğimiz “ROLLEXPO TURKEY 2014 Rulman, Kayış, Dişli, Segman, Kasnak, Zincir, Sızdırmazlık Elemanları Ve Teknik Hırdavat Fuarı” için özel bir haber çalışması gerçekleştirdik. Rulman sektörünü bir araya getirecek Rollexpo 2014 Fuarı’na katılacak rulman sektörünün öncü firmalarından;  Rulman Ticaret, Eymak, Doğa Rulman, İpekli Rulman, Bendaş Rulman ve diğer önemli firmaların ürün ve hizmetlerinin yanı sıra fuarla ilgili görüşlerine yer verdiğimiz bu özel haberi ilgiyle okuyacağınızı umuyoruz.Bu sayımızda da yine sektöre yön veren önemli firmaların röportajlarına hız kesmeden yer vermeye devam ediyoruz. Dergimizin bu sayısında, rulmanlar hakkında detaylı bilgilere ulaşacağınız, Rulman Ticaret’ten İbrahim Bayındır ile gerçekleştirdiğimiz röportaj ile MB Bucket ve Sandvik ürünleri hakkında önemli bilgilerin yer aldığı, ASC Türk Satış Destek Mühendisi Murat Görsen Üste ile yaptığımız röportajlara yer veriyoruz.

Diğer sayılarımızda olduğu gibi bu sayımızda da, önemli makalelere yer verdik.  Özellikle Siemens, Sandvik ve Sew Eurodrive gibi büyük firmaların önemli makalelerini bu sayımızda okuma şansı bulabilirsiniz.

Sektöre özgü son teknolojik ürünlerle ilgili bilgi alacağınız ürün haberleri bölümümüz ise  yine dopdolu. Enemac, Form Makine, Sandvik, Siemens ve Nord gibi önemli firmaların son ürünleriyle ilgili detaylı bilgilere bu haberlerde bulabilirsiniz.

İş hayatında, sakin geçen yaz sezonunu geride bıraktığımız bu dönemde, üçüncü yılımıza merhaba dediğimiz bu sayımızla birlikte, aynı zamanda hızlı ve hareketli geçeceğine inandığımız yeni iş sezonuna da merhaba diyoruz. Önemli fuar ve etkinliklerin gerçekleşeceği bu sezonda, dileriz tüm firmalarımız için verimli ve bereketli bir sezon olur. Yazımızın sonunda, âdet olduğu üzere üçüncü yılımıza bizimle birlikte merhaba diyen tüm firmalarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Yeni yazılarda ve yeni sayılarda buluşmak dileğiyle…

Saygılarımızla,

Güç Aktarım ve Hareket Kontrol Dergisi Editörü
SEHER GEYİK
 
Eylül -Ekim 2013 Sayı 13
 
 
 
 

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı