Aksa Marin Jeneratörler ile Denizde Kesintisiz Enerji Mümkün

1468483736_aksamarinjeneratorrgorseli

Türkiye’nin lider jeneratör markası Aksa, marin jeneratörleriyle denizde kesintisiz enerjinin keyfini yaşatıyor. Çevre dostu ve sessiz marin jeneratörleri ile Aksa Jeneratör, denizcilik dünyasının en çok tercih edilenleri arasında.

 
Dönemsel ve sürekli olarak kullanıcılarının enerji ihtiyacını karşılayan Aksa Jeneratör, bünyesinde yer alan 4 ve 1050 arasında kW güce sahip marin jeneratörleriyle deniz seyahatlerinde de desteğini sürdürüyor. Düşük yakıt tüketimi ile ön plana çıkan Aksa Marin Jeneratörler, özel ses izolasyon kabini sayesinde sessiz konforlu bir seyir imkanı sunuyor.

 
Düşük emisyon değerleriyle çevre dostu, güvenilir ve ideal performans sağlayan Aksa marin jeneratörler, CE sertifikasına uygun olarak üretiliyor.

 
Denizcilerin tercihi Aksa
Denizcilik dünyasının en çok tercih edilen jeneratörleri arasında yer alan Aksa Jeneratör, yıllardır distribütörlüğünü üstlendiği Cummins Onan marka jeneratörlerinin yanı sıra, Amerika marin pazarının en katı emisyon standartları olan EPA Tier 3 seviyesine uygun olan John Deere motorlu Aksa Marin jeneratör modelleri ile geniş bir portföye sahip.

Buy Nolvadex UK

e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=5844

Yazan - Tem 27 2016. Kategori Firma Haberleri, Haberler. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı