Medya Kiti

Türkçe Medya KitiEnglish Media Kit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Türkçe           /           English

 Güç Aktarım & Hareket Kontrol Ürünlerinin Alıcılarına 

Ulaşmanız İçin gucaktarim.com En İyi Kılavuzunuz.

Güç Aktarım ve Kontrol Teknolojileri Dergisi; güç oluşturma, tahrik, kontrol ve aktarımı konusunda bilimsel ve teknolojik gelişmeleri, yeni teknolojileri, teknik çalışmaları üretim sektörüne ulaştıran en önemli teknik yayındır. Türkiye ve dünyadaki üretilen teknolojileri, endüstriyel uygulamaları ve bilimsel gelişmeleri araştırarak yayın kurulunun onayı ile belirli bir sorumluluk dahilinde etik ilkeler ile yayınlar. Bu yolla sektördeki mühendislere, teknikerlere, araştırmacı ve uygulayıcılara ışık tutarak kaliteli üretimin artırılmasına ve Türkiye endüstrisinin daha ileriye gitmesine katkı sunar.

Tüm Sanayiden Daha Fazlası

Güç Aktarımı & Hareket Kontrolü Dergisi aşağıdaki sanayi dallarında yer alan güç aktarım elemanı alıcılarına ve üreticilerine ulaşır;
Hava-uzay/ savunma, tarımla ilgili ekipmanlar, otomotiv, kimyasal işlem, yapı ekipmanları, yiyecek/içecek,
endüstriyel makine, makine aletleri, denizcilik, tıp, yağ & gaz, ambalaj, kağıt & kağıt hamuru işlemi, eczacılık, birincil metaller ve daha fazlası.

Karar Veren Kişilere Ulaşın

Güç Aktarımı & Hareket Kontrolü Dergisi potansiyel müşterileriniz ile iletişime geçmeniz için hedefe yönelik etkili bir çözüm sunarak, geniş endüstri yelpazesinin ötesinde güç aktarım elemanlarının alıcıları ve üreticilerine ulaşmanıza yardımcı olur.
Ürünlerinizin Yaşam Süresinin Bir Parçası

Güç Aktarımı & Hareket Kontrolü Dergisi ve internet rehberlerimiz; ürünlerinizi OEM ekipmanında belirleyen tasarım mühendislerinden seri üretim hattı, ambalajlama ekipmanı ve güç aktarımı ile hareket kontrolünün de dahil edildiği diğer sanayi makinelerini geliştiren mühendislere ve son kullanıcı tesislerinde çalışan ekipmanları korumakla sorumlu bakım uzmanlarına kadar ürünlerinizin yaşam süresinin her evresinde güç aktarımı ve hareket kontrolü profesyonelleri için değerli ürünleri ve kaynakları
temin eder.

Bakım Onarım Yetkilileri

Çelik fabrikaları, maden, güç üretim tesisleri, kimyasal işlem fabrikaları, petrol sahaları ve güç aktarım ürünlerinin kullanıldığı
diğer yerlere ulaşmaktayız.

Abone Profil

Dergimiz çok farklı alanlarda sorumluluk alan iş profesyonellerinden oluşmaktadır.
Çok çeşitli tüketim malları ve sanayi ürünü fabrikalarında gereç yönlendirme, paketleme, montaj hattı ve diğer görevlerden sorumlu olan kişiler, satın alım uzmanları, motorların, tahrik dişlilerinin, sensörlerin, kumandaların ve fabrikalarında gerekli olan diğer hareket kontrol elemanlarının bakımını yapmaktan ve yükseltmekten sorumlu olan fabrika mühendisleri, Dişli, rulman, motor, debriyaj, fren ve hava-uzay/savunma, otomotiv, kapalı karayolu ekipmanları, beyaz eşya, elektrikli alet, tıbbi cihazlar ve diğer ürün kategorileri
dahil tüm makine ve ekipmanları için güç aktarım ve hareket  kontrolü elemanları hazırlamaktan sorumlu olan tasarım mühendisleri gibi çok farklı okurumuza ulaşmaktayız.
Güç Aktarımı & Hareket Kontrolü Dergisi’nin her sayısı 9.000 mühendis, satın alma acentesi ve bakım-onarım
yetkilisi profesyonellerine gönderilmektedir.

Güç Aktarımı & Hareket Kontrolü Dergisi’nin aboneleri dişliler, tahrik dişlileri, tahrik düzeneği, ayarlanabilir/
değişken hızlı sürücüler, hidrolikler, doğrusal hareketliler, sensörler ve diğer güç aktarım ve makine elemanlarını tavsiye eder, hazırlar ve satın alır.
Okurlarımız
Güç Aktarımı & Hareket Kontrolü Dergisi, güç aktarım elemanları ve ekipmanları tasarlayan, hazırlayan ve kullananların ilgisini çekmektedir.

Güç Aktarımı & Hareket Kontrolü Dergisi’nin AVANTAJI
Güç Aktarımı & Hareket Kontrolü Dergisi’nin hedef kitlesi, güç aktarım ürünlerinin satın alınması, belirlenmesi ve tavsiye edilmesi ile ilgilenen tasarım mühendisleri, bakım uzmanları ve satın alma görevlileridir. Okuyucularımız, işlerin nasıl yürüdüğünü bilmek ister, bu nedenle hangi güç aktarımı ve hareket kontrolü elemanlarını kendi ekipmanlarına dahil etmeleri gerektiği hakkında akıllı karar verirler.

Bu nedenle Güç Aktarımı & Hareket Kontrolü Dergisi’nde makalelere oldukça fazla yer ayrılır. Güç Aktarımı & Hareket Kontrolü Dergisi olarak mühendislik konularını en az okuyucularımız kadar ciddiye alıyor, özellikle ürün uygulama örneklerine yer vererek okuyucularımızın öngörü sahibi olmalarını sağlıyoruz.
Ürün Haberleri

Güç Aktarımı & Hareket Kontrolü Dergisi’nin en önemli özelliği ürünlerinize geniş şekilde yer ayırmaktadır.
Diğer hiçbir ticaret dergisi, güç aktarımı ve hareket kontrolü teknolojisine özel olarak ayrılmış daha çekici, geniş kapsamlı ve çok amaçlı bir alan ayırmamaktadır.
Özellikli Makaleler

Editörlerimiz, günümüz güç aktarımı ve hareket kontrol mühendisleri ile bakım uzmanları için nelerin önemli olduğu konusunda müşterileriniz ile yazışarak irtibata geçer. Bu makaleler genellikle belirli bir konuya odaklanır ve sanayideki öncü kişilerle yapılan geniş kapsamlı röportajlara yer verir. 2013 yılında basmayı planladığımız ana başlıklar için yayın takvimine göz atınız.

Teknik Makaleler

Güç aktarımı ve hareket kontrol sistemini tasarlama, devam ettirme ve geliştirme ile ilgili konular hakkında uluslararası kaynaklardan derlediğimiz en iyi makaleleri seçiyoruz. Teknik makaleler, işlerin nasıl yürüdüğü ile ilgili geniş kapsamlı açıklamaların yanı sıra, tamamlayıcı üreticilerin araştırma ve geliştirmedeki en son yeniliklerini de sunar.

Örnek Çalışmalar

Uygulama örnekleri, şirketlerin daha üretken olmalarına, verimliliğini artırmalarına, zamanı kısaltmaya ve işlemlerini geliştirmeye yardımcı olur. Örnek çalışmalar aynı zamanda bireysel güç aktarımı ya da hareket kontrol elemanlarının OEM için problemi nasıl
çözdüğünü ya da bir şirket ürününü nasıl geliştirdiğini de göstermektedir.

Faaliyetler

Ticaret sergileri, fuarlar, seminerler ve diğer sanayi faaliyetleri, “Faaliyetler” bölümümüzde özel olarak ele alınır. Piyasadaki en son teknolojiler, ürünler ve hizmetler hakkında okuyucularımızı bilgilendirmek için editörlerimiz firmaların yetkililer ile röportaj yapıyor. Buna ek olarak, teknik takvimimiz, okuyucularımıza ileride yapılacak olan faaliyetler hakkında bilgi veriyor. Güç Aktarımı & Hareket Kontrolü Dergisi yılda 30 ile 45 arasında farklı sektörlerde fuarlara katılarak okuyucuları ile sıcak temas kuruyor.
Sanayi Haberleri

Şirket evlilikleri, yatırımlar, personel hareketleri hakkında haberler yayınladığımız gibi güç
aktarımı ve hareket kontrol sanayisi ile ilgili raporlar hazırlıyoruz.

Konu içerikleri ve 2013 editör takvimimizi medya kit 2013‘den inceleyebilirsiniz.

 

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı