E-bülten almak istiyorsanız kayıt olun!


E-Bülten'e Üye Olun
E-Posta:

Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edin

Schneider Electric Data Center Dynamics konferansına katılıyor

1448637259_SCH_DataCenterDynamics_359x269

Enerji yönetimi ve otomasyon alanında dünya çapında uzman Schneider Electric, Türkiye’deki veri merkezi yöneticileri ve IT müdürlerini bir araya getiren önemli bir platform olan Data Center Dynamics konferansına katılıyor.

Schneider Electric, şirketlerin bilgi işlem ve veri merkezi yöneticilerini bir araya getirerek, edinilen tecrübelerin, son teknolojik gelişmelerin ve başarı hikâyelerinin paylaşıldığı bir platform yaratan en büyük konferanslarından biri olan Data Center Dynamics Konferansı’na katılıyor. 08 Aralık’ta Haliç Kongre Merkezinde düzenlenecek olan fuarda Schneider Electric son kullanıcılar ile bir araya gelecek.

Schneider Electric standında BT Ekipmanları için Soğutma Çözümleri, veri merkezi alt yapı yönetim yazılımı olan StruxureWare ürünlerinin tanıtılacağı stantta İş Bankası Veri Sistem Analisti Utku Köse, Schneider Electric ile birlikte gerçekleştirdikleri veri merkezi alt yapı yönetim yazılımı ile ilgili bir konuşma gerçekleştirecek.

Köse, konuşmasında Data Center yönetiminde Schneider Electric ile sağlanan iş birliği öncesinde yaşanan sorunlar, Schneider Electric’in bu yönetimde sağladığı katma değerler ve İş Bankası’na sağladığı faydalar ile ilgili detaylı bilgiler paylaşacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir