Sandvik Coromant ISO 13399’u benimsiyor

Sandvik Coromant kesici takım

ISO 13399 standartı herhangi bir özel sistemden bağımsız olarak, mantıklı ve standardize edilmiş bir metot kullanarak kesici takım bilgisinin iletilmesini sağlar.

Müşterilerin ürün bilgisi standardından yararlanmaları için 

Kesici takımları ve takım sistemleri üreticisi Sandvik Coromant kesici takım veri gösterimi ve veri değişimini kolaylaştırmak için ISO 13399 standardını benimsiyor. Müşteri çıkarları; takım bilgi yönetimi için düşük maliyeti, üretim kaynaklarının daha doğru ve verimli kullanımını kapsar. Örneğin, Sandvik Coromant takımlama işlemi için, artık mevcut programlama ayarlarını değiştirmeye ihtiyaç yoktur.

Yeni ağ, yeni standart
ISO 13399, Sandvik Coromant, Stokholm’deki Kraliyet Teknoloji Enstitüsü, Fransız Cetim (mekanik mühendisleri teknik merkezi) ve metal işleme sektöründeki diğer aktörler tarafından ortaklaşa geliştirilmiş, bilgisayar yorumlu temsil ve endüstriyel ürün veri alışverişi için tasarlanmış uluslararası bir standarttır. Amacı, herhangi bir özel sistemden bağımsız olarak, kesici takımlar ile ilgili ürün verilerini açıklayan bir mekanizma önermektir. Bu, sadece tarafsız bilgi paylaşımını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda ürün veri tabanı ve arşivlemesi için bir temel oluşturur.
Mühendislerin hayatını kolaylaştırmak için tasarlanan, ISO 13399, genellikle CAD, CAM, CAE, PDM / EDM ve diğer bilgisayar destekli teknolojiler arasındaki veri alışverişini kolaylaştırmak ve optimize etmek için dağıtılabilir.
Nötür format
ISO 13399 standartı herhangi bir özel sistemden bağımsız olarak, mantıklı ve standardize edilmiş bir metot kullanarak kesici takım bilgisinin, yazılımın kolayca işleyebileceği bir dilde iletilmesini sağlar. Sonuç olarak, Sandvik Coromant ve şirketin müşterileri iletişimin bütünlüğü için önemli ve etkili bir elektronik veri alışverişi için şart olan parametreler için ortak tanımları paylaşırlar.
Sonuçta, ISO 13399 müşteri için, değer tedarik zinciri boyunca, kaliteyi garantileyen bir yolla Sandvik Coromant ürün bilgilerinin kullanılabilir olduğu anlamına gelir.
Daha fazla bilgi Sandvik Coromant web sitesinde ‘Ürünler‘ sekmesi altında mevcuttur.
Daha fazla bilgi için www.sandvik.coromant.com/tr adresindeki web sitesini ziyaret edin

 


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=3641

Yazan - Şub 11 2013. Kategori Firma Haberleri, Kesici Takımlar. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı