Redüktör Dergisi, Aluexpo Fuarında Okuyucularıyla Buluştu!

2. Alüminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı, 13-16 Ekim 2011 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nin 9, 10 ve 11 numaralı hollerinde gerçekleşiyor.

ALUEXPO fuarları ile katılımcılarına ve ziyaretçilerine, alüminyum sektöründe dünyanın önde gelen üretim merkezlerinden biri olma yolunda hızla ilerleyen Türkiye ve Avrasya Bölgesi’nin büyüyen pazarlarına girmek, yeni firmalar ve alıcılarla tanışmak, en yeni ürün ve teknolojiler sergilemek ve incelemek, iş bağlantılarını tazelemek ve Türk alüminyum sektörünün üretim gücünü en etkili şekilde tanıtabilmek için bir kez daha eşsiz fırsatlar ortamı sunuyor!

Redüktör, Varyatör, Dişli , Motor Teknolojileri Dergisi,  ALUEXPO fuarında okuyucuları ile buluştu, 16 ekime kadar sürecek ALUEXPO fuarını sizde ziyaret edin, fuara özel olarak Redüktör, Varyatör, Dişli , Motor Teknolojileri dergimize ücretsiz sahip olun.

ALUEXPO fuarını ziyaret ettiğinizde  fuar girişi ve salon geçişlerinde bulunan 2 farklı noktadaki dergi dağıtım noktalarından Redüktör, Varyatör, Dişli , Motor Teknolojileri Derginizi almayı unutmayın!


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=802

Yazan - Eki 14 2011. Kategori Fuar, Haberler. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı