Prestijli Projelere Danfoss İmzası

 

ABNM 082F1091

Danfoss, enerji tasarrufu sağlayan ürünleri ile büyük ve prestijli projelerde tercih ediliyor. Garanti Bankası Pendik Kampüsü, Manzara Adalar ve Mahall Ankara’da kullanılan Danfoss ürünleri hem çevreye hem ekonomiye katkı sağlıyor.

Garanti Bankası Pendik Kampüsü’nde enerji tasarrufu
Garanti Bankası’nın Pendik’te inşa edilen yeni kampüsünde Danfoss’un basınçtan bağımsız balans ve kontrol vanaları ab-qm ve AB-NM 0-10 V oransal motorları tercih edildi. Bu sayede Garanti Bankası Pendik Kampüsü’nde konvektörlerde %100 vana otoritesi ve standart uygulamalara göre yüzde 30 enerji tasarrufu sağlanıyor.

Mahall Ankara ve Manzara Adalar’da Danfoss kalorimetre ve balans vanaları

Danfoss balans vanaları, Türkerler İnşaat’ın projesi Mahall Ankara ve İş GYO’nun projelerinden Manzara Adalar sakinlerine konforlu bir yaşam sunuyor. Danfoss balans vanaları konfor ile birlikte enerji tasarrufu da sağlıyor. Danfoss ultrasonik kalorimetre ile hassas ölçüm ve faturalandırma yapılıyor.

Anadolu yakasında Adalar manzarası ile keyifli bir yaşam tarzı vadeden Manzara Adalar’da üçü konut, ikisi ofis üniteleri olmak üzere toplam beş blok ve butik bir alışveriş merkezinden oluşuyor. Mahall Ankara ise, 40 bin 628 metrekarelik alanda 246 konut kapasitesi ile inşa ediliyor. 4 yıldızlı bir otelin de hizmet vereceği Mahall Ankara’da 246 konut, 86 yatay ofis, 140 ofis ve 41 mağaza bulunuyor.


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=5418

Yazan - Şub 24 2016. Kategori Firma Haberleri, Haberler, Ürünler. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı