E-bülten almak istiyorsanız kayıt olun!


E-Bülten'e Üye Olun
E-Posta:

Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edin

Plastik ve Kimya Fuarı TÜYAP’ta Açıldı

Plastik sanayinin Avrasya’daki en büyük ticari etkinliği Plast Eurasia İstanbul  ile eşzamanlı düzenlenen CHEMistry Eurasia fuarları bugün açıldı. TÜYAP’ın ev sahipliğinde 44 ülkeden 1020 firma ve firma temsilciliğinin katıldığı fuarlara 35 binin üzerinde ziyaretçi bekleniyor.

Redüktör, Varyatör, Dişli , Motor teknolojileri Dergisi  fuar  ziyaretçilerini  5. salonda 508C nolu standında karşıladı. Redüktör dergisini gören çoğu ziyaretçi, Redüktör Dergisini ilgi ile karşıladı. Redüktör dergisi standını ziyaret eden firmalara özel olarak, ilgi alanlarına göre yıllık abonelikler hediye ediyor. Redüktör dergisi yetkililerinden aldığımız bilgilere göre Plast Eurasia İstanbul fuarı oldukça ilgi çekici bir fuar, bunun sebebi birçok sektörden ziyaretçiyi ağırlaması ve yurt dışından da ziyaretçi çeken bir fuar olması.


Redüktör Dergisi standını ziyaret eden İPEK KAĞIT satın alma uzmanı Alper ÖZKAN redüktör dergisini ilgi ile karşıladı ve gelecek sayılardan talep etti. Redüktör dergisi stand siyaretçilerinden ve okurlarından redüktör, varyatör, dişli ve motor teknolojileri konusunda karşıladıkları sorunları iletme imkanı buldular. Polimer Technics Mühendislerinden Cem KOCAÇ redüktör, motor, dişli  konularında ürün tedariği için uzman firmaları tercih ettiklerini fakat ürün sorunları konusunda daha çok çözüm beklediklerini belirtti.

 

Redüktör Dergisi, Plast Eurasia İstanbul  fuarında, redüktör, motor, varyatör, dişli, pompa  ürünleri ile katılan firmaları ziyaret etti. Plast Eurasia İstanbul  Fuarının , redüktör, motor, varyatör, dişli, pompa  üretici firmaları arasında, alanında lider firmalardan ZET Redüktör, EGE  Redüktör gibi yerli üreticiler göze çarparken ZAMBELLO Redüktör Grup, WİTTE Pumps & Technology, YHZKB Shanghai Yulong Vacuum Pump gibi yabancı katılımcılarda yer aldılar.

Redüktör, Varyatör, Dişli , Motor teknolojileri Dergisi dört gün boyunca ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek. Sizde Plast Eurasia İstanbul fuarını ziyaret edeceğiniz zaman,  mutlaka Redüktör, Varyatör, Dişli , Motor teknolojileri Dergisi standını ziyaret edin fırsatları kaçırmayın.

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir