Otis Türkiye, Daha Hızlı Teknik Destek İçin Gaziantep’te Servis Şubesi Açtı

Otis GM Ozgur Aren

Türkiye’nin öncü asansör firması Otis Türkiye, daha hızlı teknik hizmet vermek amacıyla yurdun dört bir yanına ulaşan servis ağını genişletiyor. Asansör ve yürüyen merdivenlerin verimliliğini ve emniyetini artırmaya önem veren Otis Türkiye’nin Gaziantep Servis Şubesi faaliyete geçti.

Binalardaki ulaşımı hızlandıran yenilikçi çözümlere imza atan Otis Türkiye, her gün kullandığımız asansör ve yürüyen merdivenlerin uzun yıllar boyunca emniyetli bir şekilde çalışması için servis kalitesini artırmaya devam ediyor.

‘Önce emniyet’ ilkesi ile hayata geçirdikleri asansör, yürüyen merdiven ve yürüyen yol ünitelerinin servisini de en hızlı ve kaliteli bir şekilde sağladıklarını vurgulayan Otis Türkiye Genel Müdürü Özgür Aren, “Güvenilir, yenilikçi ve ulaşılabilir bir asansör firması olarak serviste de mükemmelliği hedefliyoruz. Bu kapsamda faaliyete geçen Gaziantep Servis Şubesi ile bölgeye Otis kalitesini getirdik. Böylece bölgedeki rekabeti artırarak, kullanıcıların daha iyi hizmet almasını sağlıyoruz” dedi.

Türkiye’de, İç Anadolu, Karadeniz, Akdeniz, Ege, Güney Marmara ve Güneydoğu Anadolu Bölge Müdürlüğü ile Eskişehir ve Konya Temsilcilikleri ile faaliyet gösteren Otis Türkiye, kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmek için şubeleşme çalışmalarına ağırlık verdi. 2012’de Maltepe ve Bahçeşehir Servis Şubesi, 2013’te İstinye Servis Şubesi, 2014’te Taksim Servis Şubesi ile hizmet veren Otis Türkiye, son olarak Gaziantep Servis Şubesi’ni hizmete açarak her bölgeye daha hızlı ulaşılması açısından önemli bir adım attı.

24 saat boyunca kesintisiz olarak tüm Türkiye’ye hizmet veren Otis Türkiye Çağrı Merkezi’nin yönlendirmeleriyle, teknik desteğe ihtiyaç duyulan adrese en yakın servis ekibi gönderiliyor.


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=5630

Yazan - Nis 4 2016. Kategori Firma Haberleri, Haberler. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı