E-bülten almak istiyorsanız kayıt olun!


E-Bülten'e Üye Olun
E-Posta:

Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edin

İ-Mak Redüktör Eğitim Programına Hız Kesmeden Devam Ediyor

IMG_8248_800x533

İ-Mak Redüktör A.Ş. 2016 yılı içerisinde planladığı eğitim programlarının 2. si olan Redüktör Seçimi ve Uygulama Bilgisi Eğitimi’ni 04.06.2016 Cumartesi tarihinde bayilerinin ve satış personelinin katılımı ile PESİAD konferans salonunda gerçekleştirdi.

 
Tüm gün süren eğitimde sektörlere göre redüktör seçiminin nasıl yapılacağı

kamagra oral jelly usa

, sektörde üretilen makine ve ekipmanlarında kullanılan ürünlerin seçimi için gerekli hesaplar, sahada karşılaşılan problemler ve alınması gereken önlemler üzerine konuşuldu. Sıkça güncel örnekler ve katılımcıların tecrübelerinin paylaşıldığı eğitim hem katılımcılar için, hem de İ-Mak Redüktör ailesi için oldukça verimli geçti.

 
Bu sene planlanan eğitimlerin bir diğeri ise redüktör bakım onarımı ve uygulama çözümleri üzerine olacak. Ağustos ayı içerisinde yapılması planlanan eğitme katılımcı olarak bayilerin yanı sıra çeşitli işletmelerin bakım ve onarım bölümlerinden de misafirler davet edilecek. Fabrika içerisinde yapılması planlanan eğitimde redüktör ile ilgili verilecek teorik bilgi akabinde katılımcılara redüktör sökme ve montaj yapma eğitimi uygulamalı olarak verilerek kullandıkları veya sattıkları ürünleri, işin mutfağında tanıma fırsatı sağlanacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir