Gleason ve Heller dişli kesme için stratejik işbirliği yaptı

Bugün Gleason Firması (Rochester, New York) ve Heller Maschinenfabrik GmbH (Nürtingen, Germany) küresel dişli teknoloji pazarına hizmet etmek için stratejik bir ittifak oluşturduklarını açıkladılar. Gleason ve Heller, bugünden itibaren, dişli üretim uygulamaları için 5 eksenli işleme merkezlerinin geliştirilmesi ve satışı konusunda işbirliği yapacaklardır.

Gleason Firması, Uluslarası Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Udo Stolz, “Heller firmasının Dişli Kesme Çözümleri kendi çözümlerimize tamamlayıcı rolündedir ve müşterilerimize mümkün olan en iyi çözümü sunma kapasitemizi güçlendirecektir. Heller firmasının yenilikçi çözümleri, küçük ve orta büyüklükte üretim miktarları bulunan ve kombine tezgahların kullanılması gereken, esnek ve çok verimli üretimler için uygundur. Gleason, Heller’in dişli çözümleri içeren mevcut işleme merkezlerinin distribütörü olarak hareket edecek ve iki firma bu platform üzerinde dişli üretim yeteneklerini daha da geliştirmek için işbirliği yapacaktır. Gleason firmasının dişli teknolojisindeki global erişim ve liderliğinden yararlanarak, Heller tezgahlarının satışını arttıracağımıza inanıyorum .” diye konuştu.

 

Manfred Maier, Heller Genel Müdürü, “Heller geleneksel dişli üretim süreçlerine alternatifler geliştirmiştir, bu alternatifler özel makineler gerektirmez ama çok üretkendir ve bazı uygulamara yöneliktir. Bu uygulamalar ve pazar segmentlerine erişimimizi ilerleteceğine inandığımız Gleason ile olan ittifakımız açısından çok heyecanlıyız.” diye konuştu.

Gleason Firmasının misyonu, küresel müşteri tabanında, Toplam Dişli Çözümleri Sağlayıcısı ™ olmaktır. Gleason dişli üretim makineleri ve ilgili donanımları geliştirme, üretim ve satışı alanında bir dünya lideridir. Şirketin ürünleri, otomotiv, kamyon, uçak, tarım, madencilik, rüzgar enerjisi, inşaat, elektrikli el aletleri ve deniz sanayiinde ve çeşitli endüstriyel ekipman pazarlarına hizmet veren farklı müşteriler tarafından kullanılmaktadır. Gleason Firmasının üretim tesisleri Rochester, New York; Rockford, Illinois ve Dayton, Ohio; ABD; Munich ve Ludwigsburg, Almanya; Bangalore, Hindistan; Studen, İsviçre ve Suzhou, Çin’de bulunmaktadır.  Ayrıca firmanın Kuzey ve Güney Amerika’da, Avrupa’da ve Asya Pasifik bölgesinde satış ve servis ofisleri bulunmaktadır.

 

Heller Almanya’nın Stuttgart bölgesinde, Nürtingen merkezli, 4 ve 5 eksenli işleme merkezleri, krank mili ve kam mili üretmek için esnek üretim sistemleri üreten bir firmadır. Şirketin ürünleri otomotiv üreticileri ve tedarikçileri, makine yapım endüstrisi, sözleime üreticileri, elektrik mühendisliği, takım kalıp imalatı ve havacılık şirketleri de dahil olmak üzere bir dizi sanayiye hizmet etmektedir.

Heller Almanya, İngiltere, Brezilya ve ABD de dahil olmak üzere dünya çapında üretim tesislerine sahiptir. Ayrıca, Heller Hindistan, Çin, Şangay ve Pekin de dahil olmak üzere satış ve servis merkezleri ve yetkili servis ortakları ile tüm önemli ve ilgili pazarlarda temsil edilmektedir.

 

Gleason Firması ve Heller GmbH hakkında daha fazla bilgi için: www.gleason.com ve www.heller.biz.


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=1089

Yazan - Kas 21 2011. Kategori Dişli, Haberler. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı