Eurasia Rail 2013 Fuarı Hazırlıkları Tam Yol Devam Ediyor

07-09 Mart 2013 te yapılacak olan Eurasia Rail Fuarı 2012 senesine oranla %40 büyüme gösterdi.

Konusunda tek olan, Eurasia Rail Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı, konferans ve seminerler eşliğinde 3. kez kapılarını IFM (İstanbul Fuar Merkezi) de sektör profesyonellerine açacak.

Bu yıl 21 ülkeden 188 katılımcının iştiraki ile gerçekleşen fuar 2013 de ise hacmini %40 büyüterek toplam 3 Hall de 17.000 m² alanda katılımcı ve ziyaretçilerini ağırlayacaktır. 250 den fazla yerli ve yabancı firmanın katılması beklenen fuar şimdiden %80 doluluk oranını yakalamıştır.

2013 te üçüncüsü gerçekleşecek fuarı geçen sene olduğu gibi T.C. Ulaştırma, Haberleşme ve Denizcilik Bakanlığı ile T.C.D.D. ve alt kuruluşları desteklemeye devam ediyorlar.

Fuarda; Alstom, Yapıray, Siemens, General Electric, Bombardier, Vossloh, ABB, CAF, Talgo, Hyundai Rotem, Skoda, Durmazlar, Knorr-Bremse, ZF, Webasto, Vöest Alpine, Plasser Theurrer gibi dünya devlerinin yanı sıra Sarkuysan, BM Makine, Makin, Medel, Emirler, Savronik gibi sektörde dikkat çeken Türk firmalar demiryolu ve hafif raylı sistemlerdeki son teknolojileri kamu ve özel sektörle buluşturacak.

3.ncüsü gerçekleşecek olan fuara Rus Devlet Demiryolları, Çin Güney Devlet Demiryolları, Bulgar Devlet Demiryolları gibi bir çok ülke devlet demiryollarının yanı sıra Almanya, İngiltere, İspanya, Çek Cumhuriyeti, Çin ve İtalya’dan milli katılımlar olacaktır. Buna ek olarak; fuarı uluslararası kamu ve özel sektörden alım heyetleri için ciddi organizasyonları hayata geçirmek üzere Türkel çalışmalarını sürdürüyor.


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=2646

Yazan - Ağu 5 2012. Kategori Fuar. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı