E-bülten almak istiyorsanız kayıt olun!


E-Bülten'e Üye Olun
E-Posta:

Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edin

EGE ‘NİN YÜKSELEN YILDIZI İNTER MOTOR

En uygun fiyat ile en iyi performansa sahip ürünleri pazara sunan,
EGE ‘NİN YÜKSELEN YILDIZI  İNTER  MOTOR

25 yılı aşkın sektörel birikime sahip olan İnter Motor Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.  özellikle elektrik motorları ve redüktörler konusunda güçlü bir tedarik merkezi  konumunda. Her  türlü  ürünü stoklarından derhal teslim edebilecek hızda stok birikimine sahip İnter Motor,  tedarik sürecinde oluşan zaman kaybını  önlüyor.

Uygun motor ve redüktör seçimi, teknik destek, kalite, uygun fiyat, derhal teslimat  ve satış sonrası hizmet konularını kendine  genel prensip  edinen  İnter Motor’un merkezi İzmir de  faaliyet gösteriyor. Yönetim kurulu başkanı  Ahmet  ATAGÜN , sanayi  ve hizmet  sektörlerinde enerji kayıplarını azaltmak hedefini kendilerine misyon edindiklerini ,  İnter Motor  elektrik motorları ve  İnternasyonel  sonsuz dişli redüktörleri  bu amaca paralel olarak tasarladıklarını söyledi.

Neden yeni bir marka ve neden İnter Motor?

İnter Motor, Ahmet Atagün;
Türkiye piyasasında gerek elektrik motorlarında gerekse redüktörlerde çok güçlü ve iyi firmalar var, bu sektörün içinde  25 yıldır bulunuyoruz, birçok firmanın bayiliğini ve Türkiye çapında mamüllerini  pazarlama işini yaparken sektörden gelen talep ve içinde bulunduğumuz rekabet şartları gereği, İnter Motor markası ile elektrik motorları imal ettirmeye başladık. Aynı zamanda İnternasyonel  markalı sonsuz dişli redüktörlerde imal ettiriyoruz. Elektrik motorları ve redüktör kullanıcılarını çok yakından tanıyor ve sorunlarını biliyoruz. Teknik destek, kalite, fiyat, derhal teslimat ve satış sonrası hizmetleri ön plana çıkararak tecrübeli kadrolarımızla kısa zamanda tüm Türkiye çapında aranan ve talep edilen marka olduk. Yılların  getirdiği bilgi birikimi ile müşterilerimizi anlayan ve çözüm üreten uzmanlığımız var, tüm ürünlerimizde dünya standartlarına uygunluk ve sertifikalarımızın yeterliliğine çok önem veriyoruz. En uygun fiyatla en iyi performansa sahip ürünleri müşteri memnuniyeti çerçevesinde pazara sunuyoruz.

Kısa zamanda ulaştığınız, bu başarıyı neye borçlusunuz?

Her şeyden önce 25 yıllık geçmişimize, firma imajımıza ve güçlü iş ilişkilerimize borçluyuz, bununla birlikte kaliteye verdiğimiz önem, kalite belgelerimiz, müşterilerimizin sorunlarını yakından bilmek ve pratik çözümler üretmek konusundaki hızlı karar alma sürecimiz, uzun vadeli ve karşılıklı güvene dayalı işbirliklerine önem vermemiz, tecrübeli ekibimiz, gerek elektrik motorlarında gerekse redüktörde  piyasamızın istediği özelliklere uyum sağlamamız  başarımıza vesile olmuştur. İnter Motor elektrik motorlarının kalitesi, dizaynı, rulmanları, satış sonrası hizmetleri, derhal teslim ve üstün niteliklere sahip olması elbette ki daha başarılı olmamıza katkı sağlıyor.

Satışlarınızı ne şekilde yapıyorsunuz?

Şirket merkezimiz İzmir de bulunuyor, İzmir ve çevresindeki müşterilerimize doğrudan doğruya hitap ediyoruz, Türkiye çapında iller bazında veya bölgesel olarak bayilikler veriyoruz, bayilerimiz bizzat motor kullanıcıları olabildiği gibi  bölgesel olarak faaliyet gösteren aynı sektördeki ticaret firmaları da olabiliyor. Sağlıklı, istikrarlı ve gelecek vaat etmesi açısından bayilerimizin kazançlı olmasını amaçlıyoruz ve koruyan kollayan destek veren, bayimize pazar hakimiyeti sağlayacak  bir politika izliyoruz. Türkiye çapında yoğun şekilde  ilgi gören ürünlerimizi  kullanan firmaların memnuniyeti  bizleri oldukça memnun etmiştir.Türkiye’nin dört bir köşesinden bayilik talepleri gelmektedir. Ürünlerimizi kullanan firmalar ile çözüm ortaklığı ilişkileri kurmaya özen gösteriyoruz. www.intermotor.com.tr web sitemizde elektrik motorlarımızın kalite belgeleri, işletme değerleri, tüm özellikleri ayrıntıları ile mevcuttur.

İnter Motor’un hedefleri nedir?

İnter Motor, kısa bir zaman içinde Türkiye çapında gerek satış, gerekse satış sonrası hizmet altyapısını tamamladı, elektrik motorlarımız ve redüktörlerimiz, aranan ve özellikle talep edilen ürünler noktasına ulaştı. 2011 ve 2012’de çalışmalarımızı adım,  adım geliştirip, inşallah 2012 yılının sonuna kadar İZMİR’de  yabancı sermaye ile ortak olarak  Türkiye’nin en büyük ve dünya teknolojisinin en son yeniliklerini uygulayabileceğimiz elektrik motoru fabrikasını kuracağız. Türkiye pazarının yanı sıra Avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere çok büyük bir potansiyeli değerlendirmeye çalışacağız. Önemli miktarlarda ihracat yapacağımıza, Türkiye piyasasında makine imalatçılarımızın en önemli destekçisi ve çözüm ortağı olacağımıza inanıyorum.

EGE ‘NİN YÜKSELEN YILDIZI İNTER MOTOR için yapılan yorumlar

  1. MUSTAFA GÜLAŞTI Cevapla

    25 Şubat 2014 - 10:42

    RESİMDEKİ REDİKTÖR FİYATINI ÖĞRENMEK İSTİYORUM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir