Dünya Değirmencilik Sektörü Devi Alapala, Amazon İletişim’i Seçti

Marka ve kurumlara stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti sağlayan Amazon İletişim, dünyanın en büyük ikinci değirmen makinaları ve fabrikası üreticisi Alapala Makina’ya hizmet vermeye başladı.

Belçika, Fransa, İtalya, Kanada ve ABD gibi gelişmiş sanayi ülkeleri dahil olmak üzere 4 kıtada, 85’in üzerinde ülkede yüzlerce anahtar teslimi fabrika referansına sahip olan Alapala, Amazon İletişim ile birlikte farklı ve dikkat çekici projelere imza atacak.

Amazon İletişim; itibar yönetimi, lider iletişimi, kriz yönetimi, etkinlik yönetimi ve organizasyon hizmetleri, kurumsal sosyal sorumluluk, sponsorluk yönetimi, pazarlama iletişimi faaliyetleri ve medya ilişkileri alanlarında hizmet ağına sahip. Amazon İletişim’in müşteri arasında; Altınbaş Holding, Alpet, Creditwest Factoring, busuu.com, Canon Eurasia, Danfoss Türkiye, D&R, TomTom Navigasyon ve The LifeCo bulunuyor.


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=5211

Yazan - Oca 22 2016. Kategori Firma Haberleri, Haberler. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı