Dişsan – DKP Serisi Çift Milli (Twin Şaft) Beton Mikser Redüktörleri

beton_mikser_reduktorleri_manset

Kaynak: Twin şaft mikser uygulama örneği fotoğrafı SİCOMA ‘nın web sitesinden alınmıştır.

Dişsan Redüktör, müşteri talepleri doğrultusunda çift milli beton mikserlerinde (twin şaft mikser) kullanılan DKP serisi planet redüktör modelini geliştirdi. Dişsan, Ocak 2013’de müşterilerine sunmaya başladığı planet redüktör serisi ile beton santrali üreticilerinin ve kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor.

Dişsan’ın beton mikserleri için özel olarak tasarladığı planet redüktör, tek redüktör ile single şaft mikserlerde, çift redüktör ile twin şaft mikserlerde kullanılıyor. Tek redüktör kullanımı ile 1 m3, 1,5 m3 ve 2 m3’lük mikserler için; çift redüktör kullanımı ile 2 m3, 3 m3 ve 4 m3’lük mikserler için uygun oluyor.

DKP serisi redüktörün giriş miline yapılan özel flanş tasarımı ile redüktöre hem kasnak bağlamak hem de iki redüktörü birbirine kardan miliyle bağlamak mümkün oluyor.

Planet sistemli alın dişliler ve helis konik dişlilerden oluşan DKP serisi redüktörler, Dişsan’ın diğer ürünleri gibi sağlam gövdeleri ve yüksek dişli kaliteleri ile ağır şartlarda çalışmaya elverişli olarak imal ediliyor.

Teknik Özellikleri:

 

Güç: 22 kw – 75 kw
Tork Aralığı: 10.000 Nm – 40.000 Nm
Gövde Büyüklüğü: 3 farklı gövde büyüklüğü
Dişli Tipleri: Planet sistemli alın dişliler ve helisel konik dişliler

 

Bu haberi PDF olarak indirmek için tıklayın>>

 


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=3840

Yazan - Mar 26 2013. Kategori Haberler, Redüktör. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı