Dik Değirmenler İçin En iyi Çözüm ZET Redüktör

Dik değirmen (SMD), ince ve çok ince materyallerin opti mum öğütme verimi ile öğütülmesi için dizayn edilmiş dikey tahrik sistemleridir. SMD, çamura pervanelerin yüksek enerjili dönüş hareketi ni iletmek için, parvaneler arasındaki karıştı rıcıları kullanır. Bu sayede pervanelerin uyguladığı enerjinin çamurdaki her bir parçacığa eşit paylaştı rılması mümkün olur. Dikey yerleşti rilmiş mil aktarma elemanları daha yalın bir çözüm oldukları gibi az yer kaplar. Ayrıca dikey aktarma elemanları herhangi bir koruyucu kaplama elemanına ihti yaç duymamaktadır.

SMD akışkan materyal değirmeni, materyal yoğunluğundan bağımsız olarak, güç aktarıcı parti külleri çamurla maksimum miktarda buluşturabilecek hareket hızı anlamına gelmektedir. SMD güç miktarı, etkili öğütme elde edebilecek, yüksek enerjili öğütme işlemlerinde oluşabilecek ısıyı dağıtabilecek şekilde opti mize edilir. Güç miktarı diğer değirmenlere kıyasla göreceli olarak fazladır. Ancak bu miktar, öğütücü parti küller ile çamurun en iyi temasını sağlayan girdabı yaratmak ve en etkin öğütmeyi sağlamak için gereklidir. Ne var ki güç miktarı sistemde birikebilecek ısıyı uzaklaştı racak bir soğutma sistemine ihti yaç duyulacak kadar fazla değildir. Ayrıca güç miktarının azaltı lması pervane ömrünü uzatacak, parti küllerin çamurla kaplanmasını engelleyecektir.

……..bu haberin devamını okumak için tıklayınız>>

Bu haberi PDF olarak bilgisayar veya cep telefonunuza indirmek için tıklayınız>>


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=2780

Yazan - Ağu 11 2012. Kategori Haberler, Redüktör. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

1 Yorum - “Dik Değirmenler İçin En iyi Çözüm ZET Redüktör”

  1. metin

    dik değirmen üreten firmalar konusunda yardımcı olmanızı rica ederim.

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı