Büyük Organizasyonların Enerjisi Aksa Jeneratör’den

1459839586_AksaJenerator__Dizel_Jenerator_Kabini_800x457

Türkiye’nin lider jeneratör markası Aksa Jeneratör, bahar coşkusunu taçlandıracak dış alan etkinliklerinde enerji ihtiyacını karşılamaya yardımcı oluyor. Aksa, jeneratör ürün grubuyla hem ihtiyaç duyulan enerjiyi sağlıyor hem de mevcut elektriğin kesilmesi durumda enerji desteği vererek kesintisiz eğlenceyi garantiliyor.

Bahar coşkusu festivaller, etkinlikler ve şenliklerle zirveye çıkıyor. Baharın gelmesiyle dış alana taşınan etkinliklerde enerji ihtiyacını karşılamak kesintisiz bir eğlence için öncelikler arasında bulunuyor. Ürünleriyle enerji desteği vererek yarı yolda bırakmayan jeneratör markası Aksa, bünyesinde yer alan dizel jeneratörler ile açık alanda enerji ihtiyacını karşılamaya yardımcı oluyor.

Her Ortamda Enerji Desteği: ‘Aksa Dizel Jeneratör’
Büyük tesislerde, otellerde veya konserlerde kullanılan dizel jeneratörler, şebeke enerjisine yedek güç kaynağı ve sürekli güç kaynağı olarak işlev görüyor. Montaj yapılacak alanın ihtiyacına göre açık tip, sessiz kabinli tip, sessiz konteynerlı tip olarak gruplandırılan Aksa dizel jeneratör, dizel yakıtının parlayıcı özelliğinin olmamasıyla sabit tesislerde ve seyyar iş sahalarında sıklıkla tercih ediliyor.

Aksa Jeneratör sunduğu kiralama olanağı ile bahar heyecanını herkesin kesintisiz yaşamasına olanak sağlıyor. Aksa Jeneratör ile kiralama olanağı da bulunan Aksa Dizel Jeneratör, portatif sürekli güç kaynağı olarak festivallerde, konser düzenlenen alanlarda, stadyumlarda, film setlerinde ve naklen yayın sistemlerinde kullanılabiliyor.


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=5696

Yazan - Nis 19 2016. Kategori Firma Haberleri, Haberler. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı