Borusan Makina ve Güç Sistemleri İzmir Mermer Fuarı’na Katıldı

IMG_6579_800x533

Borusan Makina ve Güç Sistemleri İzmir’de bu yıl 21’incisi yapılan ve ziyaretçi sayısı ile dünyanın ilk üç mermer fuarı arasında yer alan Marble Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nda CAT 988K BH yükleyici iş makinası ve 349D2L ekskavatörünü tanıttı.

 

Mermer ocaklarında yapılan çalışmalar için güçlü, dayanıklı, kolay kullanılan ve önemli ölçüde yakıt verimliliği sağlayan iş makinaları fuarda büyük ilgi gördü.

 
23-26 Mart 2016 tarihleri arasında İzmir’de yapılan MARBLE – 21. Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı mermer sektörünün temsilcilerini bir araya getirdi. Açık ve kapalı alana kurulan fuara bu yıl da Türkiye’den ve dünyadan yüzlerce firma ve sektör temsilcisi katıldı.

 
Borusan Makina ve Güç Sistemleri (BMGS) standında; mermer ocakları için büyük değer ve avantaj yaratan CAT 988K BH yükleyici iş makinası ve 349D2L ekskavatörü hakkında bilgi verildi. Güçlü, dengeli, dayanıklı ve yüksek yakıt verimliliği sağlayan iş makineleri sektör temsilcilerinin yoğun ilgisini çekti.

 
Yakıt verimliliği ve hızı en üst düzeyde!

Mermer ocakları için özel olarak tasarlanan 988K BH, sahip olduğu daha ağır hizmet şanzıman ve tork konvertör sayesinde dik iniş ve yokuşlarda dahi yüksek tonajları sorunsuz taşıyabiliyor. Kilitli tork konvertör özelliği sayesinde ocaklardaki yükle – taşı işlemlerinde daha hızlı ve yakıt verimliliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Daha geniş kaldırma ve devirme silindirleriyle ise büyük blokları rahatlıkla hareket ettirebiliyor. Özel tasarlanmış bom yapısı, çok yüksek tonajlar altında bile yıllarca hizmet verebilecek şekilde güçlendirilmiştir. Makinanın ocaklarda büyük tonajlı blokları kaldırabilmesi için artırılmış arka ağırlığa sahip bir yapısı bulunuyor.
349D2L ekskavatör ise; Özel ısıl işlem ile güçlendirilmiş bom ve stik yapısı ile rahatlıkla yüksek tonajları hareket ettirirken dayanıklılığı da artırıyor. Yüksek koparma gücü, blokların aynadan rahatça ayrılmasını sağlıyor. Büyük kovası sayesinde hafriyatın daha hızlı kaldırılmasına olanak sunarken, yenilenen eco-mod sayesinde yakıt verimliliğini en yüksek noktaya çekmektedir.


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=5635

Yazan - Nis 4 2016. Kategori Firma Haberleri, Fuar, Haberler. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı