Bauer BF Serisi dişli motorlar

Bir kereste işleme ekipmanı üreticisi, hidrolik silindirleri eğme-kaldırma tertibatlarında yapılacak yenileme için sağlam bir elektrikli dişli motor çözümüne ihtiyaç duyuyordu. Operasyon sırasında, istiflenmiş, kaba kesilmiş kereste yığınları, vinç üzerine taşınır. Bütün paket daha sonra kaldırılır ve eğilir. Eğerek kaldırma tertibatı yığını yavaşça yükselttikçe, tek katmanlı levhalar yığının tepesinden serbest bırakılır ve levhaları taşıyan bir besleyici konveyörüne kaydırılır.

Bauer, müşterinin uygulama gereksinimlerini karşılamak için BF60 paralel mil dişli motorlarını tedarik etti. Her bir eğimli vinç

buy kamagra

, uzun bilyalı vidaları tahrik eden iki adet 30 HP dişli motor kullanır. Bilyalı vidalarla birleştirilmiş elektrikli dişli motorları, hidrolik silindirlere kıyasla, vinçin daha hassas ve kontrollü hareket etmesini sağlar. Sıvı sızıntılarına ve silindir kaymasına / sürüklenmesine zarar verme olasılığı da ortadan kaldırılmış olur.

BF Serisi şanzımanlar, tam kavrama ve uzun ömürlülük sağlamak için güçlü, esnek olmayan pinyon tasarımlı ve büyük boyutlu giriş rulmanlarına sahip yüksek gerilimli, sertleştirilmiş çelik dişliye sahiptir. Dişli, kalın, güçlendirilmiş, yüksek gerilimli döküm gövde içine alınır. Üniteler, herhangi bir yönde yağ kaçağına karşı korumak için 3 parçalı bir labirent giriş contası içerir. Alüminyum döküm motor gövdeleri, yatak kapakları ve terminal kutuları maksimum korozyon direnci sağlar. Alüminyum döküm kafesi rotoru, yüksek başlangıç torklarında ve düşük başlangıç akımlarında yüksek güvenilirlik sağlar. Bauer motorları, özel uygulama gereksinimlerini karşılamak için özel olarak üretilmektedir. Tüm Bauer motorları standart olarak IP65 olarak sınıflandırılmıştır.


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=5953

Yazan - Haz 22 2018. Kategori Dişli, Motor. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı