Atlet’ten Yepyeni Reach Truck’lar

2005 Yılından bu yana HMF Makine güvencesi ile Türkiye pazarında yer alan İsveçli Atlet, tüm reach truck modellerini daha da geliştirerek, yepyeni 5 farklı yüksek donanımlı reach truckı piyasaya sunuyor.50 Yılı aşkın süredir depo için istif makinası üreten Atlet, bu konudaki  uzmanlığını, yeni reach truckların olağanüstü performansı ve dizaynı için kullandı.

Operatör konforu ve performansın ön planda olduğu yeni Tergo serisinde her depo tipine uyabilecek  5 farklı model var. Temel reach truck ihtiyaçlarını karşılayan iki kademeli mast dizaynlı reach trucktan, ağır yükler  ve yüksek istifleme mesafeleri için dizayn edilen ağır iş tipi 2,5 ton kapasiteli reach trucka kadar geniş ürün yelpazesi  ile çok geniş çaplı bir müşteri kitlesi hedefleniyor.Böylelikle sektörü ve depo yapısı ne olursa olsun her müşteriye özel farklı birçok  reach truck üretilebiliyor.Bütün  modellerde göze çarpan ortak nokta ise ergonomi ve yüksek  performans.Ekstra güvenlik donanımları ise her zamanki gibi standart.

%100 SİZE ÖZEL!

Yeni Tergo reach truck serisinde sunulan yüksek ergonomi, Chalmers Teknoloji Üniversitesi tarafından onaylanmış.Operatöre sağlanan sağlıklı ve konforlu  çalışma ortamı ve kullanılan son teknoloji komponentlerin benzer markalara göre üstünlüğü ,  akademik düzeyde yapılan bağımsız araştımalarla ispatlanmış.

 

 

 

 


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=1071

Yazan - Kas 21 2011. Kategori Haberler, Ürünler. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı