3M Türkiye, 2015 FESPA Eurasia Fuarı’nda Ürünlerini Tanıttı

1450682985_IMG_0690_359x269

3M Türkiye Reklam Ürünleri Bölümü, CNR Expo’da düzenlenen FESPA Fuarı’na katılarak mimari dekorasyon alanında çok farklı seçenekler sunan ürünleri ile yenilikçi dijital baskı folyoları, ışık geçirgen tabela folyoları ve araç kişiselleştirme folyolarını sergiledi.

 
3M Türkiye Reklam Ürünleri Bölümü, 10-13 Aralık tarihleri arasında düzenlenen FESPA Eurasia 2015 Fuarı’na katılarak reklam ürünlerini sergiledi. 3M, baskı sektörü profesyonellerini 150’nin üzerinde uluslararası fuar katılımcısıyla buluşturan FESPA Fuarı’nda DI-NOC mimari kaplamalar, Fasara Mimari Dekorasyon Filmleri, 480 Cv3 Non PVC çevreye duyarlı Dijital Baskı Folyoları, Işık Geçirgen Tabela Folyoları ve Araç Kişiselleştirme Folyoları ile yer aldı.

Yeni marka platformu “3M Bilimi. Hayatın Her Anında.™” ile “bilim insan yaşamı için kullanılmadığı sürece sadece bilim olarak kalır” gerçeğinin altını çizen 3M, inovatif çözümleriyle hayatı kolaylaştıran, yenilikçi binlerce ürün geliştiriyor. 3M Grafik ve Güvenlik Bölümü altında bu çerçevede pek çok ürün bulunuyor. FESPA Fuarı’nda sergilenen ürünler arasında yer alan DI-NOC mimari kaplamalar, ahşabın sıcaklığı, metalin zarif görünümü, doğal taşın serinliği gibi 500’den fazla yüzey seçeneği sunuyor. İnanılmaz bir doğal malzeme ve laminat etkisini sunan DI-NOC mimari kaplamalar, suya, kire ve yıpranmaya karşı üstün bir direnç gösteriyor. İç mekân uygulamaları için 12 yıl, dış mekân uygulamaları için 5 yıl garanti kapsamında bulunan bu filmler, üstün bir kalite ve dayanıklılık sağlamak için 3M’in ileri teknolojisini kullanıyor. Üründe bulunan 3M Comply™ yapışkan teknolojisi, yapışkandaki havanın ince hava kanallarından çıkmasını ve böylece hızlı ve kabarcıksız bir uygulamaya ulaşılmasını sağlıyor ve hemen hemen her yüzeye tam olarak yapışıyor.

Fasara™ Dekoratif cam kaplamalar ile kapalı alanlarda ferahlık
FESPA Fuarı’nda sergilenen 3M™ Fasara™ Dekoratif cam kaplamalar ise, bir yandan ışığın odadan odaya yayılmasına imkân tanırken, diğer yandan mahremiyeti koruyor ve böylece kapalı alanlarda ferah bir atmosfer yaratıyor. Düz camı dönüştürerek, kesilmiş veya dokulu cam görünümünü sunan 3M™ Fasara™ dekoratif cam ve pencere filmleri dayanıklı malzemelerden üretiliyor. 3M’in yapıştırıcı konusundaki uzmanlığı sayesinde çok çeşitli cam yüzeylerde hızlı, doğru, güzel ve dayanıklı bir uygulama sunuyor.

Çevreye duyarlı dijital baskı folyosu
Kavisli yüzeylere yüzde 50 daha hızlı uygulanan, mükemmel baskı kalitesi sunan ve olağanüstü parlaklık ve netlik sağlayan 480 Cv3 Non PVC çevreye duyarlı Dijital Baskı Folyosu, farklı ortam sıcaklıklarında kolayca uygulanabiliyor. Yüzde 150 oranında esneyen ve kalkma yapmayan ürün, silecek çiziklerine karşı da dirençli. Yüksek gerilim dayanımı ile yırtılmalara karsı dirençli olan ürün, PVC, Ftalat, Ekstra klor ve diğer halojenleri içermediği için çevreye duyarlı olma özelliğine de sahip bulunuyor.

 
3M’den sürdürülebilirlik açısından yarar sağlayan çözüm; Işık Geçirgen folyolar
İnovatif çözümleriyle hayatı iyileştiren ve pek çok ilke imza atan 3M, FESPA Fuarı’nda tabela üreticileri için LED aydınlatmanın geleceğini günümüze taşıyan ürünlerini de sergiledi. 3M Envision™ Işık Geçirgen folyolar, LED ile kullanılmak için optimize edildi. Bu filmler sayesinde üreticiler maksimum tabela yüzü parlaklığını daha az ışık kaynağıyla elde edebiliyorlar ve istedikleri parlaklık seviyesine ulaşmak için daha fazla LED kullanmaları gerekmiyor. Ürün, yüzde 45 e kadar enerji tasarrufu sağlıyor. Işık Geçirgen filmler, tabela yüzü parlaklığını kontrol etmek için yüzde 50 ve yüzde 60 olmak üzere iki farklı ışık geçirme seviyeli olarak sunuluyor. Işık geçirgen filmlerin piyasada standart renkler, özel renkler ve baskıya uygun film olmak üzere çeşitli seçenekleri bulunuyor.

3M Araç Renk Değişim Filmleri 75 renk ve desen seçeneği sunuyor
İnovatif çözümleriyle hayatı iyileştirerek pek çok ilke imza atan 3M, kişiselleştirme trendini 3M 1080 Araç Renk Değişim Filmi Serisi ile bir adım öteye taşıyor. 3M’in güçlü yapıştırma teknolojisini hayata geçiren 3M 1080 Araç Renk Değişim Filmi Serisi’nde, yeni eklenen 5 renkle birlikte, toplam 75 renk ve desen çeşidi bulunuyor.

3M 1080 Araç Renk Değişim Filmi Serisi, uygulayıcılar tarafından kolaylıkla kullanılıyor. Film, kutudan kaplama yapmaya hazır halde çıkıyor ve ekstra bir yapıştırıcı gerektirmiyor. Filmin baskıyla aktive olan yapışkanı sayesinde, film hızlı bir şekilde uygulanabiliyor. Üzerindeki gözle görünmeyen hava tahliye kanalları sayesinde yüzeyde kabarcık oluşmuyor. Bağlantı yeri olmayan ruloları; kaporta, tavan, bagaj, tampon, kapı paneli, dış aynalar gibi birçok alanda rahatlıkla kullanılmasına olanak sağlıyor.

 


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=5051

Yazan - Ara 29 2015. Kategori Firma Haberleri, Fuar, Yeni Ürün. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı