E-bülten almak istiyorsanız kayıt olun!


E-Bülten'e Üye Olun
E-Posta:

Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edin

SEW Eurodrive Endüstriyel Redüktörleri

SEW Eurodrive öncü tahrik teknolojisi uzmanlarından biri olarak ağır şartlar için tasarlanan endüstriyel redüktörler de üretiyor. Firma tarafından imal edilen modern endüstriyel redüktörler kuvvet, kalite ve dayanıklılığı birleştirmektedir. Ham madde taşınması ve işlenmesinde, işlem tekniğinde veya enerji, ağaç endüstrisi, mineraller ve proses endüstrisindeki tüm teknik müşteri talepleri yerine getirmektedir.


SEW Eurodrive küresel bir oyuncu olarak tüm dünyadaki üretim ve montaj tesislerini sürekli olarak geliştirmektedir: 2010 yılında Almanya’nın Bruchsal kentinde eşsiz bir modüler tasarımına sahip çok modern ve verimli bir fabrika kuruldu ve ağırlık noktası Avrupa olmak üzere, merkezi endüstriyel redüktör üretimine ve montajına başladı.
Standart fakat modüler prensip sayesinde daima esnek olan endüstriyel redüktörler ağır koşullar altında da kullanılabilir. 5 modelde ve geniş redüktör tip ve boy seçeneği sayesinde 4000 kNM’ye kadar çıkış momentleri elde edilebilir. Yüksek tork ve maksimum güvenilirlik istenen uygulamaların olduğu her yerde hareket sağlamaktadır.

………….Bu haberin devamı için tıklayınız>>

Bu haberin PDF  halini bilgisayar veya cep telefonunuza indirmek için tıklayınız>>

SEW Eurodrive Endüstriyel Redüktörleri için yapılan yorumlar

  1. Ahmet gürbüz Cevapla

    01 Aralık 2012 - 22:50

    servo motor ve rediktörler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir