E-bülten almak istiyorsanız kayıt olun!


E-Bülten'e Üye Olun
E-Posta:

Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edin

Ege Redüktör yeni yıla yeni ürünlerle girdi

İmalat sektöründe 25 yılı geride bırakan Ege Redüktör, faaliyetlerine Manisa’da, “Önce Kalite” sloganıyla devam ediyor.

Ege Redüktör’ün 50’den fazla ülkeden binlerce müşterisi arasında konveyör-band imalatçılarından plastik imalatçılara kadar geniş bir yelpazede üreticiler yer alıyor. “Motor akupleli

online-pharmacy-uk.com

, helisel dişlili”, “sonsuz vidalı”, “delik milli” ve “yatık paralel milli” tip redüktörler üreten Ege Redüktör, satış ve satış sonrası hizmetlerinde kalite ve güveni birleştiriyor.

2017’nin son ayında, yeni EK serisi redüktörleri piyasaya sunan Ege Redüktör, ağır hizmet sektörüne yönelik olarak üretilen bu seriyle plastik sektörüne ve farklı hizmet şartlarına hitap etmektedir. Sekiz ana gövdeden oluşan, 0.37 kW ~ 355 kW güç aralığına ve iki, üç, dört kademeden elde edilen 0.9 d/d ~ 175 d/d devir aralığına sahip EK serisi redüktörlerde, boğaz yataklamalarında konik oynar makaralı baskı rulmanları kullanılmıştır.

Yeni dönemde redüktör üretim teknolojisinde inovasyona ağırlık vererek üretim sisteminde ve alanında yenileme/iyileştirme ve daha yüksek kapasitede kaliteli ürün imal etmeyi hedefleyen Ege Redüktör, Avrupa standartlarında bir üretim tesisine sahip olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir