E-bülten almak istiyorsanız kayıt olun!


E-Bülten'e Üye Olun
E-Posta:

Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edin

Yüksek Performanslı Standart Rulman Serisi

NSK HPS

 

NSK’nin NSKHPS yüksek performanslı standart rulman serisi azalan bakım maliyetleri ve daha kompakt endüstriyel makinelere olan talep ile aynı doğrultuda genişletilmiş. Sabit bilyalı rulmanlar, silindirik makaralı rulmanlar, yüksek hassasiyetli eğik bilyalı rulmanlar ve vidalı mil destek rulmanı eksenel eğik bilyalı rulmanların tümü, popülerliği zamanla artan bu seriye eklenmiştir. NSKHPS rulmanları, hizmet ömrünü önemli miktarda uzatabilir ve limit hızını %20’ye kadar arttırabilir.

NSK 2004 yılında, NSKHPS serisindeki ilk ürünü olan oynak makaralı rulmanları piyasaya çıkardı. 2009 yılında eğik bilyalı rulmanların ilave edilmesi ile seri daha da genişletildi. Şu anda altı türü mevcut olmak üzere toplamda yaklaşık 30.000 NSKHPS ürün çeşidi sunuluyor. Böylece makine üreticilerine her tür modern makine uygulaması için emsalsiz bir seçenek sunuluyor.

NSKHPS silindirik makaralı rulmanlar temel yük değeri bazlı hizmet ömrü açısından geleneksel rulmanlardan %60 daha uzun ömürlü. Sabit bilyalı rulmanlar, yüksek hassasiyetli eğik bilyalı rulmanlar ve vidalı mil destek rulmanı eğik bilyalı rulmanlar %15 daha uzun ömürlü.

NSKHPS serisi şu an, NSK’nin yüksek doğruluk, universal uygunluk, optimum yüzey işlemi, sıcaklık istikrarı ve düşük bakım gereklilikleri gibi alışılmış avantajları nedeniyle rekabette yeniliklerle fark yaratmak isteyen makine yapımcılarının tercihlerinden biri gibi gözüküyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir