Yılmaz Redüktör Almanya’da da Tam Gaz Devam Ediyor

almanya (1)

Avrupa’nın ve dünyanın sayılı redüktör üreticilerinden olan Yılmaz Redüktör başarılarını devam ettiriyor.

 
Yılmaz Redüktör, 1958 yılında Sn. Mesut Yılmaz tarafından kurulmuş bir firmadır. 1963 yılından itibaren sadece redüktör konusunda uzman bir kuruluş olarak seri, standart, ekonomik ve en önemlisi kaliteli olmayı amaçlayan redüktörlerin üretimine başlamıştır.

 
Firma günümüzde, Beylikdüzü fabrikası ile birlikte, Çerkezköy’de kurulan ELK Motor fabrikası, MES Döküm fabrikası ve Kıraç’ta inşaatı devam etmekte olan montaj fabrikası ile toplamda 100.000 m² ye ulaşacak olan kapalı alanda üretimini sürdürecek.

 
Mayıs 2015 tarihinde Düsseldorf’ta Yılmaz Redüktör GmbH firması açılmıştı. Firma Genel Müdürü Cemalettin Aytiş, Yılmaz Redüktör’ün yeni firması sayesinde Avrupa’ya daha hızlı satış ve servis sunulduğunu ve Avrupa’daki, özellikle Almanya’daki müşterilerden çok olumlu geri dönüşler aldıklarını ifade etti. Ayrıca satış ve tanıtımlar güçlü bir şekilde devam ediyor.


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=5259

Yazan - Şub 2 2016. Kategori Firma Haberleri, Haberler. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı