Yenasoft’tan SolidWorks 2012 Yenilikleri Eğitim DVD’si Hediye!

Yenasoft Yazılım, SolidWorks’un yeni 2012 sürümündeki özellikleri öğrenmek isteyenler için hazırladığı eğitim DVD’sini meraklılarına ücretsiz sunuyor.

Yenasoft’un uzman eğitmenleri tarafından hazırlanan DVD’de yeni sürümün avantajlarını, yeni özelliklerle gelen kolaylıkları ve  performansınızı nasıl artırabileceğinizi görecek, türkçe hazırlanmış eğitim videolarına ulaşacaksınız. SolidWorks 2012 versiyonunda Hareket Optimizasyonu, Gelişmiş Arama Komutları, Maliyetlendirme Araçları ve daha bir çok özellik sizleri bekliyor.

Bu eğitim DVD’sine sahip olmak için www.yenasoft.com adresinden DVD Talep Formu’nu doldurmanız yeterli. Sadece kargo ücreti karşılığında DVD elinizde!

Ayrıca Yenasoft tarafından gerçekleştirilen SolidWorks 2012 Yenilikleri İnternet Seminerleri’ne katılarak, eğitmenlerin canlı sunumlarını bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz. Öncelikli kayıt imkanından faydalanmak için www.yenasoft.com adresinde e-bülten üyeliğinizi yapmanız gerekiyor.  


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=988

Yazan - Kas 10 2011. Kategori Haberler, Yazılım. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

1 Yorum - “Yenasoft’tan SolidWorks 2012 Yenilikleri Eğitim DVD’si Hediye!”

  1. […] 50.000’i Aştı “SolidWorks 2012” İşleri Yönlendirecek Tasarım Çözümleri Sunuyor Yenasoft’tan SolidWorks 2012 Yenilikleri Eğitim DVD’si Hediye! Alüminyum tesisi üretiminde dünya lideri Vig Makina, SolidWorks ile başı çekiyor […]

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı