Yenasoft’tan Hiç Yapılmamış Bir Hizmet; İnternet Seminerleri!

‘SolidWorks 2012 Yenilikleri’ İnternet Semineriyle Masanıza Geliyor!

Yenasoft, dünyada en çok kullanılan seminer yöntemi olan İnternet Seminerlerini (Webinar), Türkiye’de ilk kez CAD/CAM kullanıcılarına ÜCRETSİZ olarak sunmaya başladı.
Artık ürün tanıtımları, demo özetleri, ürün ve sürüm yenilikleri, ipuçları (tips&tricks) ve daha birçok içerik, bilgisayar başında canlı yayınla kullanıcılara ulaşıyor. Kullanıcının, basit bir arayüz ile, seminere internet üzerinden bağlandığı sistem, başladığı ilk günden beri kullanım kolaylığı, zaman tasarrufu ve farklı konuları ele alan içerikleriyle yoğun ilgi görüyor.

‘SolidWorks 2012 Yenilikleri’ Ücretsiz İnternet Semineri Çok Yakında!
Yenasoft, CAD sektöründeki yenilikleri takip edenler için, Ekim ayında  SolidWorks 2012 Yenilikleri’ni anlatan özel bir internet semineri düzenleyecek. Ürün yeniliklerinin, eklenen özelliklerin uzmanlar tarafından birebir anlatılacağı bu seminer, katılmak isteyenlere ücretsiz olacak.
SolidWorks 2012 internet seminerine katılmak için www.yenasoft.com adresinden e-bültenlere üye olup, seminere kayıt için gönderilecek duyuruları takip etmeniz yeterli.

İnternet Semineri Nasıl İşliyor?
1.    Oturduğunuz yerden, bilgisayarınızın başında sadece 1 saatinizi ayırıyorsunuz.
2.    Yalnızca e-posta adresinizi vererek, internet üzerinden seminere kayıt(online login) oluyorsunuz.
3.    Seminer saatinde, tüm dünyanın kullandığı ‘Go2Meeting’ altyapısı ile sadece 3 adımda seminere bağlanıyorsunuz.
4.    Canlı bağlantıyla Yenasoft uzman eğitmenin bilgisayarını görebiliyor, ekrandaki sunumu kendi ekranınızdan sesli olarak izliyorsunuz.
5.    Aynı anda, bilgisayarın diğer ucundaki eğitmen ile birebir iletişim kurabiliyor, sorularınızı anında sorabiliyorsunuz.

 

YENASOFT Yazılım Donanım ve Dan. SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ
İçerenköy Mah. Eski Üsküdar Yolu Cad. Bodur İş Merkezi, N.8 Kat:1 D:3-6
Pk: 34752, Ataşehir / İstanbul 
Tel: +90-216-5697463 Fax: +90-216-5745598

e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=469

Yazan - Ağu 18 2011. Kategori Haberler, Yazılım. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı