Yangına “Dur” Diyen İki Yeni Aktör

CFS-CC

CFS-D 1''
Güvenilir, kaliteli ve inovatif ürünlerin mimarı Hilti, iki yeni yangın durdurucu ürününü piyasaya sundu. Yeni CFS-D 1″ Yangın Durdurucu Kablo Macunu ile tekli ve çoklu kablo geçişlerinde hızlı, basit ve güçlü bir kullanım vadeden Hilti, Yeni CFS-CC Yangın Durdurucu Kablo Kelepçesi ürünüyle de maksimum 100 milimetre çapındaki deliklere uygun hızlı ve kullanımı kolay bir yangın çözümü sunuyor.

Yangına ‘dur’ diyen inovatif ürünleri ile de dikkat çeken inşaat ve el aletleri sektörünün global markası Hilti, yangın durdurucu ürün gamına iki yeni ürün daha ekledi. CFS-D 1″ Yangın Durdurucu Kablo Macunu ile CFS-CC Yangın Durdurucu Kablo Kelepçesi ürünlerini piyasaya sunan Hilti, bu yeni ürünleriyle de yapılara güvenli bir ortam kazandırarak yangının olası hasarlarını önlemeye yardımcı olmayı hedefliyor.

Hızlı, basit, güçlü.
Kullanımı basit, uygulamada hızlı ve çok çeşitli uygulama yüzeyinde güçlü bir performans sunan yeni Hilti CFS-D 1″ Yangın Durdurucu Kablo Macunu, beton, alçıpan, ahşap ve tuğla yüzeylerde tekli ve çoklu kablo geçişleri için 25 milimetreye kadar açılmış deliklerde kullanıma uygun olmasıyla dikkat çekiyor. Alçak ve orta gerilim kablolar için uygun olan ve 32’li paketlerde satışa sunulan Hilti CFS-D 1″ Yangın Durdurucu Kablo Macunu, yüzde 100 delik doluluğu vadediyor. Yalnızca 10 saniye gibi kısa bir sürede uygulanabiliyor oluşuyla fark yaratan Hilti CFS-D 1″ Yangın Durdurucu Kablo Macunu, dolgu, mastik ve taş yünü gerektirmeden basit uygulama avantajı sunmasıyla da tercih sebebi oluyor.

Maksimum 100 milimetrelik deliklere yangın durdurma çözümü
Alçıpan ve beton duvar geçişlerinde yüzde 100 kablo geçiş yoğunluğunda hızlı ve kolay bir uygulama sağlayan Hilti CFS-CC Yangın Durdurucu Kablo Kelepçesi, 100 milimetreye kadar manşonlu veya manşonsuz tüm delikler için uygun bir yangın durdurma çözümü sunuyor. Kablo kapasitesinde artışa olanak tanıyan ve yeniden işlenebilen Hilti CFS-CC Yangın Durdurucu Kablo Kelepçesi, yeni ve var olan kablo tesisatlarında, zeminde ve duvarda bulunan tekli ve demet şeklindeki kablolarda, duvara ya da zemine yakın ve bükülen kablolarda, membran geçişlerinde, split klima uygulamalarında ve duman yönlendirme borularında kullanıma uygun bir özellik sergiliyor.


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=5372

Yazan - Şub 17 2016. Kategori Haberler, Ürünler. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı