Yağ Formülasyonunda Dengeli Yaklaşımın Faydaları

Günümüzde imalat şirketleri, üretkenliği en üst düzeye çıkarmak ve rekabette önde yer almak için büyük bir baskı altında. Bu şirketler aynı zamanda, toplam enerji verimliliğini arttırmanın, enerji giderlerini azaltmanın ve ortaklarıyla ve müşterilerine sürdürülebilir uygulamalara bağlılıklarını göstermenin yeni yollarını da arıyor.

Bu faaliyet dengesini sağlamak için ekipman performans ve güvenilirliğini takip ediyor, yüksek performanslı sentetik yağların kullanımıyla geliştirmeyi de içeren, pek çok ümit vaat eden yöntemi değerlendiriyorlar.

ExxonMobil Araştırma & Mühendislik, Endüstriyel Yağlar Teknolojisi programı lideri Angela Galiano-Roth, aşağıda, endüstriyel ekipmanlar için en son yağ trendleri hakkında bilgiler sunuyor. Dr. Galiano-Roth, ekipman tasarımındaki ilerlemelerin, şirketlerin performans artırma konusunda sentetik yağların nasıl daha fazla önem kazanması ile sonuçlandığını paylaşıyor ve ExxonMobil’in yağ formülünde uyguladığı “dengeli yaklaşımının” faydalarından bahsediyor.

Röportajı okuman için aşağıdaki PDF dosyalarına TIKLATINIZ;

PDF 1 için TIKLAYINIZ >>

PDF 2 için TIKLAYINIZ >>

PDF 3 için TIKLAYINIZ >>

 

 


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=2005

Yazan - Nis 9 2012. Kategori Haberler, Madeni Kimyasal, Röportaj, Ürünler. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı