Türk Fuarcılığına Alman Hükümeti’nden Destek

Alman Hükümeti, 2013 yılında İstanbul’da düzenlenecek 3. Avrasya Demiryolu Fuarı’na, Almanya’dan katılacak firmaların hepsine maddi destek vereceğini açıkladı.

07 – 09 Mart 2013 tarihinde 250’den fazla yerli ve yabancın firmanın katılacağı, İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) düzenlenecek olan 3. Avrasya Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı’na Alman Devleti tam destek verdi.

2013 senesi için dünya çapında toplam 250 fuara destek veren Almanlar, Türkel Fuarcılık A.Ş.’nin düzenlediği 3. Avrasya Demiryolu Fuarı, Alman devletinden destek almaya layık görüldü. Verilen bu destek doğrultusunda Almanya’dan fuara katılım ve ziyaretin maksimum seviyede olacağı beklenmektedir.

Geçtiğimiz yıl düzenlenen 2. Avrasya Demiryolu Fuarı’na Almanya’dan 33 firma katıldı.2013 yılında yapılacak fuara Almanya’dan geçen yıla göre yüzde 100 artışla 60’tan fazlafirmanın katılması bekleniyor.

Bu haberin PDF ‘ini indirmek için tıklayınız>>

 


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=2907

Yazan - Eyl 23 2012. Kategori Fuar, Haberler. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı