Tüm Kaldırma İhtiyaçlarınız için Konecranes, Geniş Vinç Yelpazesi Sunuyor

UNITON, overhead cranes, heavy duty cranes, process duty

KONECRANES - UNITON (1)_800x480

Konecranes hafif iş uygulamalarından talepkar süreçlere kadar kapsamlı bir vinç yelpazesi sunmaktadır. Konecranes standart sunumu kaliteli temel ekipman içerirken, ileri sunumu en son ileri teknoloji özellikler içermektedir. Standart sunum yeterli olmazsa ürünler özel müşteri gereksinimlere uyarlanabilir. Ürün yelpazesi daha hafif yükler için İş İstasyonu kaldırma sistemleri ve 500 tona kadar kaldırma kapasiteli tepe vinçlerinden oluşmaktadır.

İş İstasyonu Kaldırma Sistemleri ile Ergonomi ve Emniyet

İş istasyonu kaldırma sistemleri kapsamlı bir uzmanlık sunmaktadır. Ürünler özellikle daha hafif yükler için tasarlanmıştır ve esnek ve çok yönlü kullanıma sahiptir. Taşınabilir kaldırma araçlarından 20 ton kapasiteye kadar yüksekliğe çıkanlara kadar çeşitli ürünler mevcuttur.

Konecranes zincirli vinçleri talepkar iş istasyonu kullanımı için ideal olup, CLX zincirli vinçle 5.000 kg’a kadar ve kademesiz kaldırma hızlarını içeren SLX zincirli vinçle 2.500 kg’a kadar kaldırma kapasitesini karşılamaktadır. Zincirli vinç güvenilirliğinin yanında, görünümüyle de tatminkardır ve 2013 yılında Endüstriyel Tasarım kategorisinde prestijli Red Dot ödülü ve 2015 yılında tasarım kalitesi kategorisinde Alman Tasarım Ödülü yarışmasında özel mansiyon almıştır.

Yoğun iş istasyonları, 2.000 kg’a kadar kaldırma kapasiteli hafif ve sağlam XA Aluminyum ve modüler XM İş istasyonu vinçlerinden yararlanabilirken, Kollu Vinçler çeşitli proseslere uyarlanabilir. Hızlı bir al-yerleştir operasyonu gerektiren kaldırma prosesleri için, Konecranes’in 350 kg’a kadar yukarı-aşağı kontrollü ATB AirBalancer ürünü doğru konumlandırma ve dengeleme kontrolüne olanak tanımaktadır. Diğer ürünler ağırlık merkezinin dışında 250 kg’a kadar yükleri kaldırabilen ATL dükey kaldırıcı adlı teleskopik bir kaldırma cihazını içermektedir. Ayrıca elektriğin pratik ya da erişilebilir olmadığı ortamlar için manüel ürünler de mevcuttur.

 
En son teknoloji donanımlı Gezer Vinçler
Konecranes endüstriyel gezer vinçleri emniyet ve verimliliği artırmaya yardımcı olan en son teknoloji özellikleri içeren kaliteli bir ürünü temsil etmektedir. Konecranes Akıllı özellikleri bugün pazardaki en ileri vinç işlevselliğini temsil etmektedir. En son özellikleri, müşterilerin kaldırma proseslerinin hızını, hassasiyetini ve emniyetini artıran Takılma Önleme, Kanca Merkezleme ve Aktif Salınım Kontrolüdür.

Konecranes endüstriyel gezer vinçlerinin, 5 tona kadar kaldırma kapasiteli CLX zincirli vinçlerden başlayan geniş bir ürün portföyü bulunmaktadır. CLX vincin üstün tasarımı ve düzgün kontrolleri, ürünü çeşitli imalat prosesleri için uygun kılarken, kolay servis erişimi ve kendinden ayarlı manyetik frenler bakım süresini asgari düzeyde tutmaktadır.

CXT çelik halatlı vinçler tek cereskalla 80 tona kadar kaldırabilirken çeşitli kaldırma gereksinimleri için ölçeklendirilebilirdir. CXT çelik halatlı vinç kullanmanın sağladığı faydalardan biri vincin altında kullanılan alanın verimliliği ve CXT vinci neredeyse tüm endüstriyel ortamlara uygun kılan mükemmel kanca yaklaşımlarıdır.

Konecranes, 500 t kaldırma kapasiteleri için, üretim prosesleri ve talepkar kullanımlarda güçlü bağlantılar olan açık kaldırgaçlı vinçler SMARTON ve UNITON’u sunmaktadır.
Konecranes’in standart sunumu halihazırda geniş bir dizi seçeneği içermekle birlikte, özelleştirme gerektiren prosesler için özel tasarlanmış vinçler de sağlayabilir.

Tehlikeli ortamlara yönelik vinçler
Konecranes’in ürün portföyü patlamaya dayanıklı uygulamaları da kapsamakta ve 125 kg’dan 160 tona kadar kaldırma kapasiteli endüstriyel vinçler, kollu vinçler ve manüel vinçler ile elektrikli ve manüel vinçleri içermektedir. IECEx ve ATEX sertifikalarının kanıtladığı üzere, Konecranes katı kalite ve emniyet düzenlemelerine uygundur.

Her ürüne entegre edilen endüstri bilgisi
Her endüstrinin farklı gereksinimleri vardır. Örneğin çelik imalatı ısı ve tozdan korunmayı gerektirmektedir. Yakıt ve enerji üretimi genellikle özel vinçler gerektirirken, otomotiv endüstrisi bobin işleme, presleme ve montaj için özel vinçler kullanmakta ve madencilik ve birincil metal işleme genellikle özel vinç gereksinimli ortamlarda yapılmaktadır. Her kıtada endüstriyel müşterilerin üretim cephesinde çalışan Konecranes’in deneyimi her Konecranes ürününe entegre edilen derin endüstri bilgisine yansımaktadır. Tüm kilit vinç bileşenleri, çeşitli kaldırma uygulamaları ve endüstrilerde kusursuz bir şekilde çalışmaları için kurum içinde imal edilmekte ve tasarlanmaktadır.

Geniş servis ağı
Konecranes global servis ağıyla her tür endüstriyel vinç için özel bakım ve modernizasyon servisleri sunmaktadır. Bu servisler tek parça bir donanıma ya da tüm operasyona uygulanarak, endüstriyel proseslerin verimliliğini ve emniyetini artırmaktadır. Kusursuz, proaktif ve gerçek zamanlı servis, Konecranes’in stratejik önceliklerinden biridir. 600’ü aşkın servis noktası ve neredeyse 50 ülkeyle, şirket endüstrideki en geniş servis ağına sahiptir ve 7/24 kaliteli servis sağlamaktadır.

 


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=4758

Yazan - Kas 11 2015. Kategori Firma Haberleri, Haberler. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı