TÜBİTAK EUROSTARS Programı Büyük Ölçekli İşletmeler ve KOBİ AR-GE Projeleri Hibe Desteği

 

Avrupa Komisyonu ve EUROSTARS üye ülkelerinin Avrupa’daki KOBİ’lerin rekabetçiliğinin arttırılması için başlattıkları KOBİ’lere özel, hızlı ve etkin bir destek programı olan EUROSTARS, herhangi bir teknoloji alanı ve sektör ayrımı yapmaksızın Ar-Ge odaklı faaliyetler yürüten KOBİ’lerin ve büyük ölçekli işletmelerin projelerinin desteklenmesini amaçlamaktadır. Bu amaçla, 1 Mart 2012 tarihinde kapanacak olan EUROSTARS Programı 8. Çağrısı proje başvuru sistemi açılmıştır. Proje başvurusu yapacak katılımcıların www.eurostars-eureka.eu adresinden kayıt yaptırmaları, aynı web sayfası üzerinden başvuru dokümanını ve kılavuzunu indirmeleri ve yenilenen başvuru dokümanı (versiyon 7.5) üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

 

EUROSTARS Programına ilişkin ayrıntılı bilgiye www.eureka.org.tr veya www.eurostars-eureka.eu adreslerinden ulaşabilirsiniz. Sorularınız için eureka@tubitak.gov.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.

 

Proje başvurunuzu tamamlamadan önce lütfen TÜBİTAK EUREKA Ofisi ile iletişime geçiniz.

 

TÜBİTAK EUREKA Ofisi

 

Atatürk Bulvarı No: 221
06100 Kavaklıdere / Ankara / TÜRKİYE
Tel : +90 312 468 53 00 / 2183 / 4017
Faks : +90 312 427 40 24
E-mail: eureka@tubitak.gov.tre-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=1399

Yazan - Ara 27 2011. Kategori Haberler. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı