Teksan Yeni Yıla Yeni Yatırım ve Yenilenen Logosuyla Girdi

1453981660_Teksan_Jenerat__r_Kojenerasyon_G__rseli_1_1024x683

Enerji sektöründe 22 yıldır hizmet veren Teksan, 2016 yılına yeni logosu ve kurumsal kimliği ile merhaba dedi. Gelişmenin ancak değişimle mümkün olacağına inanan şirket, bugüne kadar ürün ve hizmetlerinde gösterdiği farkı kurumsal kimliğine ve logosuna da taşıyor. Teksan; teknoloji, kalite, yenilik, güven ve müşteri memnuniyeti gibi sıkı sıkıya bağlı olduğu değerlerinden vazgeçmeden kabuk değiştiriyor.

Teksan, Kocaeli Serbest Bölge’de devreye alacağı yeni fabrikası ve Türkiye’de bir ilk olan hibrit teknolojili jeneratör seti ile 2016 yılında büyük bir dönüşüme imza atmaya hazırlanıyor. Belirsizlik nedeniyle yatırım kararlarının ertelendiği bir ortamda üretim kapasitesini üçe katlayacak Kocaeli fabrikasının temellerini atan Teksan, 2016’yı büyüme ve yenilenme yılı ilan etti. Geleceğin enerji sistemlerini bugünden tasarlama gücünü, değişimden korkmayan ve yeniliklere açık kurumsal vizyonundan alan markanın başarısında yenilikçi yapısı büyük rol oynuyor.

Önce insan anlayışıyla kurulan markanın yeni logosunda bu anlayışa uygun olarak ‘kucak açan insan’ figürü kullanıldı. Figür ile marka ve müşterileri arasındaki güçlü bağlar organik olarak sembolize edilirken, tıpkı bir aile gibi samimi ve sıcak ilişkilere de gönderme yapıldı. “Güvenilir güç her zaman yanınızda” sloganıyla büyümesini sürdüren Teksan’ın yeni logosu karakteri ve duruşu ile vizyoner, güvenilir, genç, dinamik, modern, çağdaş, yalın, sade, sıcak ve samimi bir markayı temsil ediyor.

Yeni logoyu oluşturan italik yuvarlak harfler markanın genç ve dinamik yapısını ortaya çıkarırken jeneratörü simgeleyen “J” formunun sınırlar içinden çıkarılması yüksek hedeflere giden kesintisiz başarı grafiğini sembolize ediyor. Mevcut kurumsal renkler kullanılmasına rağmen, grafik tasarımındaki yenilik ve yalınlık markanın modern çizgisine vurgu yapıyor.

Türkiye’nin dört bir yanında ve 120’den fazla ülkede, kurumlara özel geliştirdiği kesintisiz güç çözümleri ve 7/24 servis desteğiyle hizmet veren Teksan, yenilenen yapısıyla enerji sektöründe ilklere imza atmaya ve öncü rolünü sürdürmeye devam edecek.


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=5267

Yazan - Şub 3 2016. Kategori Firma Haberleri, Haberler. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı