Teknik Alüminyum’da İnsan Odaklı Dönüşüm Web’e de Yansıdı

1460286435_TA_logo

Türkiye’nin köklü sanayi kuruluşu Teknik Alüminyum’un dönüşüm sürecinde bir diğer adım yeni web sitesiyle atıldı. İnsan ve mükemmellik odaklı TAM kültürü ile güçlü bir dönüşüm süreci yürüten Teknik Alüminyum’un kullanıcı odaklı yeni web sitesi 1 Nisan itibariyle yayına girdi.

Yenilenen profesyonel yönetim anlayışı, insan ve mükemmellik odaklı kültür dönüşümü ile 55 yıllık endüstriyel gücünü bir sonraki seviyeye taşımayı hedefleyen Teknik Alüminyum, kullanıcı dostu ve mobil kullanım odaklı yeni web sitesini hayata geçirdi.

Türkiye’nin ilk alüminyum yassı mamul üreticisi olan Teknik Alüminyum’un yeni web sitesi; alt yapısı ve tasarımı ile şirketin dönüşüm sürecinin odağını oluşturan TAM (Teknik Alüminyum Mükemmellik kültürü) anlayışı doğrultusunda hazırlandı. Yeni web sitesinin içeriği, Teknik Alüminyum’un insanı merkeze alan anlayışını, iş güvenliğine verilen önemi, güvenilirlik, rekabetçilik, performans ve sürdürülebilirlik eksenli katma değer odağını vurguluyor. Bu dinamizme uygun tasarlanan web sitesi 1 Nisan 2016 itibariyle yayına girdi.


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=5713

Yazan - Nis 26 2016. Kategori Firma Haberleri, Haberler. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı