Studer, Form Makine ile fabrika gezisi düzenledi

Studer, Türkiye’nin Alanında En İyi Firmalarına Teknolojisini Tanıttı

Studer_Turkey
Silindirik taşlama devi Studer, mümessili Form Makine ile düzenlediği fabrika gezisinde İsviçre teknolojisini müşterilerine tanıttı.
Dünyanın en hassas silindirik taşlama tezgahı üreticisi Fritz Studer AG, 100. kuruluş yılında mümessili Form Makina tarafından 27-29 Kasım 2012 tarihleri arasında düzenlediği gezide, İsviçre’nin Thun şehrindeki fabrikasında müşterilerine Studer teknolojisini ve hassasiyetini tanıttı. Farklı sektörlerde üretim yapan Türkiye’nin alanında en iyi firmalarının katıldığı gezide, üretim bölümü, eğitim merkezi, aplikasyon bölümü, tezgah revizyon bölümü, montaj bölümü gezilerek Studer tezgahlarının gövdesinin ve diğer kısımlarının nasıl üretildiği, hangi teknolojilerin kullanıldığı incelendi. Ayrıca müşteri eğitim merkezinde farklı tezgâhlarda farklı aplikasyonlar gösterilerek parça işlendi. Son olarak kurulduğu günden bu yana ürettiği eski tezgâhlarında bulunduğu Studer müzesi gezilerek gezi tamamlandı.


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=3637

Yazan - Şub 11 2013. Kategori Firma Haberleri, Makine. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı