Siemens Türkiye CEO’su Hüseyin Gelis Üniversite Öğrencileriyle Siemens Kariyer Şenliği’nde Buluştu

1462626211_G__rsel_1_800x500

160 yıldır Türkiye’de sanayinin olduğu kadar sosyal hayatın da gelişmesine destek olan Siemens, 6 Mayıs 2016 Cuma günü, Kartal Kampüsü’nde 5.Kariyer Şenliği’ni düzenledi.

Bu yıl ‘Bu Senin Seçimin, Kariyer Yolunu Sen Seç!’ sloganıyla düzenlenen Siemens 5. Kariyer Şenliği’nde; Sürdürülebilir Enerji, Akıllı Altyapılar, Üretimin Geleceği ve Sağlık çadırlarında departmanların üst düzey yöneticileriyle öğrenciler bir araya geldi. Siemens İnsan Kaynakları yöneticilerinin de katıldığı etkinlikte Siemens’in IK alanındaki politikası ve iş hayatına hazırlık ile ilgili bilgiler aktarıldı.

Öğrencilerin kariyer hedeflerini belirlemek adına keyifli aktivitelerin de yer aldığı etkinliğe Siemens Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Hüseyin Gelis ile Siemens Türkiye CFO’su Thomas Kolbinger katılarak öğrencilerin sorularını yanıtladılar.

Öğrenci kulüplerinin önemini de vurgulayan Siemens Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Hüseyin Gelis, en önemli noktalardan birinin iletişim olduğunu söyleyerek

Buy Amoxil UK

, öğrenci kulüplerinin çalışmalarını desteklediğini belirtti. İşe alım süreçlerinde, iyi öğrenci olmanın yanı sıra aktif öğrenci olmanın önemini de vurgulayan Gelis, Siemens Türkiye olarak bünyelerinde; İletişim Kulübü, Dijital Kulüp ve Çeşitlilik Kulübü gibi birçok kulübün yer aldığını belirtti ve ‘Yeniliği arıyorsak, herkesin fikirlerini değerlendirmemiz lazım’ açıklamasında bulundu.

Bu yıl radyo programcısı Geveze’nin moderatörlüğünde gerçekleşen 5. Siemens Kariyer Şenliği’nde öğrenciler, Geveze’nin sunduğu ‘Tamam mı? Devam mı?’ yarışması ile sürpriz hediyeler de kazandılar.


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=5773

Yazan - May 27 2016. Kategori Fuar, Haberler. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı