Siemens Tedarikçi Günü

Bu yıl kurumsal anlamda ilk defa düzenlenen, Siemens A.Ş.‘nin tüm sektör ve bölümlerine hizmet veren tedarikçilerini kapsayan Siemens Tedarikçi Günü 15 Haziran 2011 günü Ritz Carlton Oteli’nde gerçekleşti.


Siemens AG ve Siemens A.Ş.’nin hakkında bilgi verildiği, şirket değerlerinin paylaşıldığı, Tedarik Zinciri Yönetimi Bölümü politikalarının anlatımı ve tedarikçilerden beklentilerin aktarıldığı ve Siemens AG global tedarik projesinin tanıtımının yapıldığı toplantı tedarikçilerimiz tarafından yoğun ilgi gördü.

RTüm gün süren toplantı Siemens A.Ş. CFO’su Thomas Kolbinger’in Siemens AG ve Siemens AŞ’nin genel perspektifi aktarmasıyla başladı. Siemens A.Ş. Tedarik Zinciri Yönetimi Direktörü Tuğrul Günal’ın kurumsal politika ve strateji anlatımıyla devam eden toplantı Siemens AG Proje Direktörü Michael Klinger’in küresel tedarik politikaları konulu sunumu ile devam etti. Verilen kısa aradan sonra Siemens A.Ş. sektör liderlerinin mesajlarının bulunduğu, Siemens A.Ş.’nin önemli projelerinden bahsedilen kısa film izlendi. Daha sonra Siemens A.Ş. Mevzuata Uyum Direktörü Dr. Sait Samlı Siemens’in Mevzuata Uyum yaklaşımını anlattı ve devamında Siemens A.Ş. İş Güvenliği Uzmanı Turgay Özcan Siemens’de uygulanan çevre, sağlık ve iş güvenliği uygulamalarından bahsetti. Yenilen öğle yemeğinin ardından Siemens A.Ş. Tedarik Zinciri Birim Yöneticilerinin katıldığı Panel’de Siemens A.Ş.’nin tedarik zinciri süreçleri, tedarikçi değerlendirme aşamaları ve Siemens A.Ş. Tedarik Zinciri Yönetimi’nin 2012 yılında vereceği ödülün kriterleri konu edildi. Ardından konuk konuşmacımız Rauf Ateş Günümüzün Liderleri konulu konuşmasını gerçekleştirdi.

Devamında endüstri, enerji, sağlık, indirekt malzeme yatırım ve hizmet alımları ve lojistik kategorilerinde Tuğrul Günal tarafından Yılın Tedarikçisi ödüllerinin verildiği Ödül Töreni gerçekleştirildi. Endüstri kategorisinde EAE ELEKTRİK ASANSÖR ENDÜSTRİSİ SAN. VE TİC.A.Ş. , enerji kategorisinde BAŞÖZ ENERJİ TAAHHÜT TİC. VE SAN. A.Ş., sağlık kategorisinde AREF MEDİKAL TEKNİK HİZ. LTD. ŞTİ., indirekt malzeme yatırım ve hizmet alımları kategorisinde VISTA TURIZM VE SEYAHAT A.Ş. ve lojistik kategorisinde KERVAN – TUR ULUS. NAK. TUR. TİC. A.Ş şirketleri ödüllerini aldılar.

Ödül töreninin ardından verilen kokteyl ile Siemens Tedarikçi Günü toplantısı sona erdi.


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=239

Yazan - Tem 27 2011. Kategori Firma Haberleri, Haberler. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı