Seco Tools Ürünleri ile Mükemmelliğin ve Üretkenliğin En Üst Seviyesi

MINIMASTER® Plus Mükemmelliğin ve Üretkenliğin En Üst Seviyesine Ulaşıyor

 Başarı devam ediyor

Seco, yeni nesil ürünlerini piyasaya sürerek Minimaster’ın başarısını devam ettiriyor. Bir kez daha, değiştirilebilir uçlu parmak frezelerin gelecek yönünü gösteriyor.

 

Hız mı? Elbette!

Kullanılmış bir Minimaster Plus ucu yeni bir uçla değiştirildiğinde, en yüksek hassasiyet için eksenel ve radyal konum aynı kalır. İşlemi önemli ölçüde hızlandıran. tutucudan veya makineden sapı çıkarmadan ve montajın bütününü bir kez daha ölçmeden de uç  eğiştirilebilir.

 

Maliyet düşürme mi? Düşürdünüz.

Uç yıprandığında, takımın tamamını değil (örneğin, HSS veya solid karbür parmak freze) yalnızca ucu değiştirmek için ödeme yaparsınız. Farklı saplar için değiştirilebilir uçlar daha yüksük kesme verisi sağlar; bu nedenle tekrar bilemeden kaçınılır ve tutarlı takım ömrü sağlanır.

Yüksek Performanslı Dik Kenarlı Frezeleme Takımları

Turbo10, geliştirilmiş takım ömrü ve hassasiyetle, dik kenar frezeleme için yüksek  performanslı yeni freze takımıdır. Bu da, ısı oluşumunu ve kesme gücünü düşüren en iyi kesme özellikleriyle elde edilir; köşe açılarını 90 derece olarak frezeleyen yeni bir geometri de eklenmiştir.

Turbo10 çok esnek olup kaba işleme, yarı finiş işleme, kanal açmayla finiş işleme, çevresel frezeleme, helisel enterpolasyon ve yokuş frezeleme gibi çoğu frezeleme işlemine uygundur. Başlangıçta, 0,4 ve 0,8 mm uç radyüslere sahip 16 – 100 mm arası çapta, iki geometri ve sekiz uç çeşidiyle bulunacaktır.Turbo10, Weldon, Arbor ve Combimaster ile kullanılabilir.

Diğer  SECO TOOLS ürünleri için TIKLAYIN>>


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=1314

Yazan - Ara 19 2011. Kategori Dişli, Haberler, Kesici Takımlar. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı