Sandvik Coromant yeni bir yüksek ilerlemeli frezeleme kesicisi

 

CoroMill 419, Sandvik Coromant’dan “ yüksek ilerlemeli” yüzey ve profil frezeleme için yeni bir  frezeleme kesicisi

CoroMill 419, Sandvik Coromant’dan “ yüksek ilerlemeli” yüzey ve profil frezeleme için yeni bir frezeleme kesicisi

CoroMill 419; tüm malzeme gruplarında ve optimizasyon için geniş olasılıklarla mükemmel performans sunan, kaba talaştan yarı ince talaş işlemlerine kadar olan talaş kaldırma işlemleri için beş kesici kenara sahip , yeni bir yüksek hızlı frezeleme konseptidir.

Yeni frezeleme kesicisi; yüksek ilerlemeli yüzey ve profil frezleme ihtiyacı duyan tüm endüstri kolları  ve uygulamaların çoğu için uygundur. Bu kesici, uzun takım taşma mesafeleri gerektiren parçaların işlenmesi için çok uygundur ve düşük güçlü tezgahlar ile zayıf bağlamalar için bile mükemmeldir.

Bu kesici takımın faydaları; özellikle titanium, sertleştirilmiş çelik ve paslanmaz çelik için bir optimizasyonla, işlenmesi zor malzemelerin düşük kesme etkisi ve uzun takım ömrü gerektiren uygulamalarında yüksek verimlilik ihtiva eder.

Tüm kesiciler üzerinden kesme sıvısı temini etkili ıslak işleme sağlarken basınçlı havayla soğutma seçeneği, derin oyuk frezeleme ve helisel enterpolasyon uygulamalarında  daha iyi talaş tahliyesine imkan sunar.

CoroMill 419, beş kesici kenar ile güvenilir işleme için güçlü ve sağlam kesici uçlarla donatılmıştır. Malzeme ve uygulamaların büyük bir çoğunluğu için size seçme imkanı veren  geniş bir yelpazede kalite ve geometriler ile tedarik edilebilir.

CoroMill 419; 1 Mart 2013’den itibaren,  32-100 mm (1.25-4 inç) çap aralığında tedarik edilebilir..

Daha fazla bilgi ve kesiciyi uygulamada görme şansı için www.sandvik.coromant.com/productnews  adresini ziyaret ediniz.


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=3546

Yazan - Oca 24 2013. Kategori Haberler, Kesici Takımlar. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı