S41 CNC Universal Silindirik Taşlama Tezgahı

S41 CNC Universal Silindirik Taşlama Tezgahı

Olağanüstü teknolojisi ve uygun maliyeti ile öne çıkan S41 CNC üniversal silindirik taşlama tezgahı , yüksek talaş kaldırma gerektiren işlerde bile çok daha hassas bir şekilde çalışabilmektedir. Tezgahta , düz ve çapraz kızaklara ek olarak, direk tahrikli  sistemle çalışan elektrik motorlarıyla hareketi sağlanan taş kafasının  eski sisteme göre  çok daha hızlı ve hassas şekilde hareket ettirilmesi sağlanıyor.
Daha yüksek hassasiyet ,daha iyi yüzey kalitesi  ,daha yüksek talaş kaldırma kapasitesi –pazar tarafından istenilen bütün bu gereksinimleri karşılayabilen S41 CNC üniversal silindirik taşlama tezgahı  ile Studer bir kez daha standartları oluşturuyor. Makine çok daha hızlı ve hassas şekilde çalışıyor ve aynı zamanda daha geniş çaplı uygulama alanı ile karşımıza çıkıyor. Uygun maliyeti ile çok cazip kılınan üretim seçeneklerini de barındırıyor. Tezgahın yüksek çalışma hızından ve kullanım kolaylığından dolayı taşlama süreleri ile  setup sürelerinde kayda değer derecede azalma sağlanmaktadır..  Daha önceki benzer model tezgah pazara ilk girişinden bu yana (yaklaşık 20 yıl önce) kullanıcıların daima en yüksek teknik seviyede uygulama yapabilmeleri için sürekli olarak geliştirilmiştir. Günümüzde devam eden trend  her geçen gün tezgah kullanıcılarının ihtiyaçlarının artması şeklinde olsa da S41 tezgahını geliştiren mühendisler sıfırdan yeni bir makine konsepti geliştirmiştir.

 

Bu ürün haberinin devamını okumak ve PDF formatını indirmek için buraya TIKLAYINIZ>>

 


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=2533

Yazan - Tem 4 2012. Kategori Haberler, Makine. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

1 Yorum - “S41 CNC Universal Silindirik Taşlama Tezgahı”

  1. Paylaşımınız için çok teşekkür ederim. İyi Çalışmalar.

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı