E-bülten almak istiyorsanız kayıt olun!


E-Bülten'e Üye Olun
E-Posta:

Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edin

Rüzgar türbini parçaları üretimi için eksiksiz teklif

En iyi uygulama, sürekli iyileştirme ve yenilikçi takımlama: Hepsi de Sandvik Coromant’tan

 Rüzgar enerjisi (denizde ve karada), yenilenebilir kaynaklardan elde edilen elektrik için bugüne kadar ki en büyük talebin sonucunda milyarlarca dolarlık küresel bir sektör haline gelmiştir. Sonuç olarak, her geçen gün daha fazla üretici, GE, Siemens, Mitsubishi ve Samsung gibi birinci sınıf OEM’lerin liderliğini izleyerek rüzgar türbini pazarına girmektedir, Bugün, Wikipedia’da gösterilen 45 rüzgar türbini üreticisi mevcuttur ve bu rakam hızlı bir şekilde artmaktadır.

 Danimarka, ABD, Çin, Almanya, İspanya ve Hindistan merkezli tedarikçileriyle rüzgar türbini üretimi tam anlamıyla dünya çapında bir iştir. Bu ülkelerin birleşimi dünya üretiminin %80’ini oluşturmaktadır. Dünyadaki her ülke bu türbinlerin potansiyel varış yeridir. Örneğin, İngiliz hükümeti, 2020 yılı itibarıyla, karadaki konumlar için ayrılmış ilave 4000 adet ve deniz için ayrılmış 3000 adet türbinle, kurulan rüzgar türbini sayısının şu andaki sayının dört katı olacağını ifade etmektedir.

Ürün ve haberin detaylarını PDF ‘den indirebilir veya okuyabilirsiniz;

Rüzgar türbini parçaları üretimi için eksiksiz teklif PDF 1 Sayfa 24 için TIKLATINIZ>>

Rüzgar türbini parçaları üretimi için eksiksiz teklif PDF 1 Sayfa 25 için TIKLATINIZ>>

Rüzgar türbini parçaları üretimi için eksiksiz teklif için yapılan yorumlar

  1. Geri izleme: Daha uzun ürün ömrü için yeni bir sert tornalama | REDÜKTÖR, VARYATÖR, DİŞLİ, MOTOR TEKNOLOJİLERİ DERGİSİ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir