E-bülten almak istiyorsanız kayıt olun!


E-Bülten'e Üye Olun
E-Posta:

Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edin

Plastik ve Kimya Sanayileri Tüyap’ta Buluşuyor

2011 yılında yüzde 15 büyüyen ve 11 milyar dolarlık ihracat hedefi olan Türk plastik sektörü, son teknolojiye sahip yeni ürün ve ürün gruplarını 27-30 Ekim tarihleri arasında TÜYAP’ta eş zamanlı olarak düzenlenecek olan PLAST Eurasia 2011 ve CHEMistry Eurasia 2011’de sektör profesyonellerinin beğenisine sunacak.

Avrasya Bölgesi’nin en önemli ve uluslararası nitelikteki etkinlikleri arasında yer alan Plast Eurasia 2011 Fuarı, Türk ekonomisinin en hızlı ve istikrarlı büyüyen sektörlerinden biri olan plastik sanayinin yeni pazarlara açılmasında önemli rol oynuyor. 27- 30 Ekim tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek Plast Eurasia 2011 Fuarı’nı ve CHEMistry Eurasia 2011’i 35 binin üzerinde sektör profesyonelinin ziyareti bekleniyor.

Türkiye’de ambalaj, inşaat, tekstil, otomotiv gibi birçok sektöre hizmet eden ve en hızlı büyüyen sektörler arasında gösterilen plastik sektörü, fuarda en son teknolojiye sahip yeni ürün ve ürün gruplarını ziyaretçilere tanıtacak. Kimyasal ve hammadde teknolojilerinin kullanıldığı PVC ve kauçuk katkı maddeleri, ambalaj, sanayi polimerleri ve renklendirici gibi katkı maddelerinin sektöre sunulacağı fuarda makine yan ve ara sanayi teknolojilerinde kullanılan robot sistemler, kablo hatları, etiketleme robotları gibi ürünler de sektörle buluşacak. Fuarda ısı ve kontrol cihazları, hidrolik, pnömatik ve kalıplama makineleri ile ilgili yeni geliştirilen teknolojiler de yer alacak.

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 27-30 Ekim tarihleri arasında eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek Plast Eurasia İstanbul 2011 ve CHEMistry Eurasia 2011 fuarlarında katılımcı olarak yer almak ve detaylı bilgi edinmek için www.plasteurasia.com/tr/ ve www.kimyaavrasya.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir