Plast Eurasia İstanbul 2012 için geri sayım başladı

Plastik endüstrisindeki son gelişmeler, yeni teknolojiler ve ürünler Plast Eurasia İstanbul 2012’de sahne almaya hazırlanıyor.

TÜYAP tarafından PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri, Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) işbirliği ile düzenlenen PLAST EURASIA İSTANBUL 2012, “22. Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı” 29 Kasım –  2 Aralık 2012 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece, İstanbul’da gerçekleştirilecek

2011 fuarının büyük başarısının ardından sektörden yoğun ilgi gören Plast Eurasia İstanbul 2012 Fuarı, 10 salonda, 80.000 m2 kapalı alanda, yaklaşık 50 ülkeden 1000’in üzerinde firma ve firma temsilciliğinin katılımıyla gerçekleşecek. Sektörün yerli ve yabancı lider firmalarının yanı sıra küçük ve orta ölçekli firmalar da sektörün Avrasya bölgesindeki en önemli ticari etkinliği olan Plast Eurasia İstanbul 2012’de yerlerini alıyorlar.

Türkiye’nin en hızlı ve istikrarlı büyüyen sektörlerinden biri olan plastik endüstrisi, geniş bir kapsama sahip olan Plast Eurasia İstanbul Fuarı’nda tüm yeniliklerini sergilemeye hazırlanıyor. Katılımcı firmalar plastik makineleri, kimyasal ve hammadde, kalıp, makine yan ve ara sanayi ürünleri, ısı ve kontrol cihazları, hidrolik ve pnömatik, geri dönüşüm alanlarında tüm ürün ve teknolojilerini fuarı ziyaret edecek 40.000’in üzerinde yerli ve uluslararası profesyonele sunma fırsatı bulacaklar.

Plastik endüstrisinin değişen dünya pazarına genel bir bakış sağlayan, sektörün uluslararası pazarlara erişimine önayak olan, teknoloji ve üretim konusundaki yatırımlara yön veren Plast Eurasia İstanbul Fuarı, 22. yılında da fark yaratarak, katılımcı ve ziyaretçilerin tüm beklentilerini karşılamayı hedefliyor.

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece, İstanbul’da gerçekleştirilecek PLAST EURASIA İSTANBUL 2012 Fuarı, 29 Kasım – 1Aralık tarihlerinde 10:00–19:00 saatleri arasında, 2 Aralık günü ise 10:00–18:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. www.plasteurasia.com web sitesinden fuar hakkında detaylı bilgi ve online davetiye edinebilirsiniz.

Bu haberin PDF formatını cep telefonunuza veya bilgisayarınıza indirmek için tıklatınız>>


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=2650

Yazan - Ağu 5 2012. Kategori Fuar. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı