OYPG, Automechanika İstanbul’da Sektörle Buluşuyor

1459843266_OYPG_shutterstock_Sedef_Basin_Bulteni

Otomotiv Yenileme Pazarı Geliştirme Derneği (OYPG), Bağımsız Yenileme Pazarı’nın oyuncuları ile Automechanika İstanbul’a çıkarma yapıyor. Hem fuar katılımcısı üyeleri, hem de düzenleyeceği etkinlikte sektörün öncüleri ile bir araya gelecek olan OYPG’yi yoğun bir fuar dönemi bekliyor.

OYPG Uluslararası Arena’daTürkiye’nin Sesi Oluyor
Uluslararası arenada faaliyet gösteren ve Otomotiv Yenileme Pazarı’nda serbest ve adil bir piyasa rekabetinin korunması için Avrupa Birliği platformunda çalışmalar yapan FIGIEFA’nın yetkilileri, Automechanika İstanbul’da OYPG’nin düzenlediği panele katılacak.

OYPG Akademi’de Türkiye Bağımsız Yenileme Pazarı’na Bakış
Automechanika İstanbul kapsamında OYPG tarafından düzenlenecek etkinlikte, sektörün sorunlarının yanı sıra geleceğinin yerel ve ulusallararası bakış açıları ile görüşüleceği OYPG Akademi sektörün sesi olacak. OYPG Yönetim Kurulu Başkanı Mesut URGANCILAR’ın moderatörlüğünde 7 Nisan Perşembe günü düzenlenecek olan, ”Türkiye Bağımsız Yenileme Pazarı’na Avrupa’dan Bakış” adlı panele FIGIEFA Başkanı Hartmut RÖHL, TEMOT International Autoparts Gmbh Başkanı Fotios KATSARDİS, GROUPAUTO Başkan ve CEO’su Hans EİSNER ve ZF TRW’nun BaşkanYardımcısı ve Genel Müdürü Neil FRYER katılacak. Ayrıca Operasyonel Filo Kiralama Sektörü’nün Penceresinden Otomotiv Yenileme Pazarı değerlendirmesi LeasePlan Genel Müdürü ve TOKKDER Başkanı Türkay OKTAY tarafından yapılacak. Son dönemde oldukça önemli bir gündem maddesi olan “Yeni MotorluTaşıtlar Grup Muafiyeti” ile ilgili bilgiler ise ACTECON Yönetici Ortağı Dr M. Fevzi TOKSOY tarafından katılımcılarla paylaşılacak.

OYPG Gücünü Arttırmaya Devam Ediyor
Bağımsız Yenileme Pazarı’nda önde gelen ulusal ve uluslararası tedarikçiler, uluslararası ticari gruplar ve toptancı şirketlerin oluşturduğu OYPG Derneği, 2016 itibari ile 83 üyeye ulaştı. Sektör temsilcileriyle ve diğer ilgili kurum ve kuruluşlarla yaptığı çalışmalarla günden güne gücünü arttıran OYPG, 2016 yılı boyunca da faaliyetlerine hız kesmeden devam edecek.


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=5648

Yazan - Nis 6 2016. Kategori Firma Haberleri, Fuar, Haberler. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı