E-bülten almak istiyorsanız kayıt olun!


E-Bülten'e Üye Olun
E-Posta:

Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edin

Oto tamirinin ustalarına 3M’den devrimsel çözümler…

3M Toz Tutucu Koruma Sistemi ile Boya Fırınlarında Zahmetsiz Temizlik

Araçların tamir sürecinde üründen ziyade çözüm ve hizmet sunan 3M, fırın temizliğinizde de verimlilik, tasarruf ve daha iyi koruma sunuyor.

3M’in boya fırınlarının temiz kalmasına yönelik yenilikçi çözümü “Toz Tutucu Koruma Sistemi”,  boyahanedeki kiri ve fazla püskürtülen malzemeleri tutarken, bakım sıklığını ve masrafları azaltarak boya sonrası yapılan işçilik ve malzeme giderlerini düşürüyor,  yatırımınızı koruyor.

Boya odası, tamirhanedeki en büyük yatırımlardan biridir. Uygulanan alternatif çözümler sonrasındaki temizleme işlemleri hem zaman kaybında neden olurken, hem de erken paslanma ve korozyona sebep olur. Havadaki tozlar yeni boyanan yüzeylere yapıştığında, finisajı bitirmek için ekstra bir iş daha yapmak gerekir. Oysa 3M Toz Tutucu Koruma Sistemi, temizleme süresi olmaksızın değiştirilebilir materyeli ile bu sorunu ortadan kaldırır.

3M Toz Tutucu Koruma Sistemi, sunduğu malzemenin patentli yapısı sayesinde; fırın temizleme sıklığını 4 kata kadar azaltır ve malzemenin tozları içerisine hapsetmesi sayesinde ortamdaki tozu maksimum seviyede tutularak, polisaj süresini minimuma indirir. Buna ek olarak fırında kirlenen noktaların görülmesini sağlar. Böylece sadece ilgili noktalarda koruma materyalini değiştirerek maksimum tasarruf elde edilir.

*Ayrıntılı bilgi için, 3M Çağrı Merkezine 0800 211 70 14 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir