Orta büyüklükte frezeleme tezgahları için Square 6-04

Square 6 Başarısı Küçük Kardeşiyle Birlikte Devam Ediyor

Dik kenar frezeleme için Square 6 ürününden daha küçüğü burada; Seco, en çok 4 mm derinlikte kesmenin ana işleme derinliğini kapsayan Square 6-04 ürününü ekliyor.

Square 6-04 küçük ve orta büyüklükte frezeleme tezgahları için uygundur. Uçlarda altı kesme kenarı vardır; her freze boyutunda en yüksek uç sayısıyla birleştirildiğinde artan en uygun maliyetle ve artan üretkenlikle sonuçlanır.

Square 6-04 İle Yüksek Performans

İki farklı ağız aralığı ile (aynı çap, farklı ağız sayısı), Square 6 malzemelerin, işlemelerin ve işleme koşullarının geniş bir yelpazesinde aynı yüksek performansı sağlar. 90° açısı, değerli üretim süresini koruyarak tek işlemede gerçek 90° köşe sağlar.

 

Bu Yeni Nesille Daha da Hızlı

Highfeed2, küçük çaplı yüksek ilerleme frezelerinin yeni çeşididir; modern CNC tezgahlarında yüksek üretkenlik için tasarlanmıştır. Highfeed2, en yüksek talaş kaldırma oranı için çapa karşı gücün ve ağız sayısının birlikteliğini etkinleştirir.

Yakın ağız aralığı, çok darbeli kesmede bile üstün ilerleme hızları ve dengeli kesme performansı sağlar. Hem gövdenin, hem de uçların “çok dengeli tasarımı”, boşluklarda kopya frezeleme yapıldığında, özellikle de uzun kullanım boyuyla takım tutucuları kullanıldığında serbest talaş akışı sağlar.

Düşük kesme derinliğiyle çok yüksek ilerleme hızı için tasarlanan Highfeed2 16 – 35 mm çaplar arasında bulunup İnç ölçülerine de uygundur; süper alaşımlar da dahil geniş bir malzeme yelpazesini kapsayan kapsamlı uç çeşitlerine sahiptir.

 

Her Şey Hayatı Kolaylaştırmak Adına

İç lojistik maliyetleri, stok işleme maliyetleri, iş gücü maliyetleri vb. gibi maliyetleri düşürmek ister miydiniz? Yeni TK kaliteleriyle bunu başarabilirsiniz.

Genel uygulama dökme demir kalitesi, dökme demir uygulamalarında gereken kalite sayısını ciddi oranda azaltarak farklı CI ‘larda uzun takım ömrü için tasarlanmıştır.

 

Duratomic Yine Başardı

Parça başına maliyeti, Duratomic kaplama sayesinde daha uzun takım ömrüyle düşürün. Kar etmenizi ve üretkenliğini artırmanızı sağlayan üstün aşınma direnci sunar.

Yüksek Talaş Kaldırma İçin Güçlü Geometri

Üretkenlik ve güç sorun olduğunda sağlam merkezden sıkma geometrisi M5 doğru tercih olacaktır. Yüksek korumalı talaş kanallı bu sağlam uç en çok istenen işlemlerde, ağır darbelerde ve kaba yüzeylerde başarılı bir şekilde kullanılır. Çok uyumlu kesme açılarına sahip açık talaş kanalı, verimli işleme ve en iyi tasarruf için yüksek işleme hızı ve büyük kesimler sağlar.

Duktil malzemeler, hassas ayarlı talaş kanalı tasarımıyla, tam kontrolle kolayca işlenebilir. Farklı malzemelerde en iyi takım ömrü elde etmek için dengeli boşluk yüzeyi uca aktarılan ısıyı en düşük düzeyde tutar.

 

Çelik, paslanmaz çelik, dökme demir ve sorunlu süper alaşımlar gibi iş parçası malzemelerinin çok sayıda çeşidi için M5 aşılamaz geometridir. Merkezden sıkmalı pozitif uçlar çok sayıda talaş kırıcı çeşidinde bulunur; böylece, çoğu malzemeyi ve F1, MF2, F2 ve M3 temelinde uygulamaları kapsar. Yeni M5, en çok test edilen ortamlar ve en zorlu uygulamalar için en güçlü geometri olarak bunları tamamlar.


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=1320

Yazan - Ara 19 2011. Kategori Kesici Takımlar. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

1 Yorum - “Orta büyüklükte frezeleme tezgahları için Square 6-04”

  1. […] Seco, yeni nesil ürünlerini piyasaya sürerek Minimaster’ın başarısını devam ettiriyor. Bir kez daha, değiştirilebilir uçlu parmak frezelerin gelecek yönünü gösteriyor. […]

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı