E-bülten almak istiyorsanız kayıt olun!


E-Bülten'e Üye Olun
E-Posta:

Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edin

Nordmann, Rassmann Türkiye’de

1462859754_Pr._Doktor_Gerd_Bergmann

Avrupa’nın lider kimyasal ve doğal hammadde üreticisi Nordmann, Rassmann Türkiye ofisini açtı.

Eduard Nordmann ve Fritz Rassmann tarafından 1912 yılında kurulan, Nordmann, Rassmann, bugün ortak kimyasal ve doğal hammadde dağıtımına odaklanan uluslararası bir grup. Avrupa’da on beş farklı ülkede faaliyetlerini sürdüren firma Türkiye’deki çalışmalarını sürdürecek şirketini açarak Avrupa’daki ülke sayısını da on altıya çıkartmış oldu. Şirket, İstanbul’da konumlanacak ve Nordmann, Rassmann Türkiye Dış Ticaret AŞ adı altında ticari faaliyetlerini sürdürecek.

“Türkiye, Avrupa’daki en önemli pazarlar arasında yer alıyor”

Avrupa’da faaliyet gösterdikleri on dört ülkeden sonra on beşinci ülkenin Türkiye olmasından büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Nordmann, Rassmann GmbH Genel Müdürü Dr. Gerd Bergmann, “İşlerimizi büyütürken bizim için yüksek derecede önem arz eden ülkelere yatırım yapmaya özen gösteriyoruz. Türkiye de bu ülkelerden bir tanesiydi ve burada olmaktan son derece memnunuz. Türkiye’nin gelişen ve büyüyen ekonomisi, gelecek için büyüme potansiyeli olan ülkeler arasında yer alması gibi etkenlerin bu operasyonu başlatmaktaki hızımızı artırdığını söyleyebilirim. Türkiye için oluşturacağımız ekibin mevcut ekibimize hızla uyum sağlayarak hem bizim büyümemize hem de Türkiye ekonomisine büyük katkı saylayacağını düşünüyoruz” dedi.

Türkiye’de hedef sektörlerine odaklanarak büyüme stratejilerini sürdürebilir hale getirmeyi planladıklarının altını çizen Bergmann

buy kamagra

, sözlerini şu şekilde bitirdi:

“Bu yatırım Türkiye’ye ne denli güvendiğimizin açık bir göstergesi aslında. Avrupa’nın birçok ülkesinde hayal bile edemediğiniz büyüme rakamları ve gelişim Türkiye’de mevcut. Özellikle bizim hedef sektörlerimiz olan üretim ve inşaat sektörlerindeki büyüme son derece önemli. Biz de NRC Group olarak bu operasyonla birlikte İstanbul’daki büyümenin Türkiye’nin komşu ülkelerine ve bölgeye açılmak için iyi bir fırsat olacağını düşünüyoruz.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir