Merkezi Olmayan Servo Teknolojisi

AKD_N_DB_6A_12A

 

Gerçekleştirdiği belirgin güç artırımı sayesinde, KOLLMORGEN merkezi olmayan Servo teknolojisinin kullanım alanlarını genişletiyor. 3 fazlı seri AKD-N, şimdi 12 A değerine kadar akım gücü sağlıyor, bu da 4,8 kW üzerindeki gücün iki kat fazlasına karşılık geliyor. Aynı şekilde AKD-C merkezi besleme birimlerinden daha fazla “Buhar” geliyor. Şimdiye kadar 10 kW seviyesinde kesilirken, şimdi kompakt cihazlar 20 kW sürekli güç ile yine iki kat fazlasını ortaya çıkartıyor. Kısa süreli tepe gücü her iki cihazda da anma akımının neredeyse üç katı seviyesinde.

Koruma türü IP67’de olan güçlü, merkezi olmayan Servo teknolojisi ile KOLLMORGEN; tahrik fonksiyonlarını doğrudan yerinde, bir makine yerleştirmeye imkan tanıyor. Bunun sonucunda, daha küçük şalt dolapları, birimlere ayırmada daha iyi imkanların oluşması, kablolama masrafında dramatik bir düşüş ve konstrüksiyonda daha fazla esneklik ortaya çıkıyor. KOLLMORGEN’ın AKD-N Servo sistemi bu esnada, tek kablolu bağlantı teknolojisi ve cihazları I/O sinyallerinin toplanması için Ethercat kombinasyonu ile birlikte kullanma yollarıyla; yüklemenin hızlı ve tasarruflı bir şekilde gerçekleşmesine destek oluyor.

 


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=4929

Yazan - Ara 4 2015. Kategori Makaleler. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı