MANN-FILTER 2012 kataloğu çıktı!

Distribütörler ve atölyeler için hazırlanan güncel MANN-FILTER 2012 kataloğu çıktı. En yaygın kullanılan filtre kataloglarından biri olarak, 35.000’den fazla araç ve makine için OE kalitesindeki filtrelerden oluşan ve geniş bir yelpazede seçenek sunan MANN-FILTER 2012 Kataloğu, aynı zamanda 150’den fazla yeni filtre türü de içeriyor. 14 dilde yayınlanan katalog, basılı, CD-ROM ve online olarak üç farklı formatta  bulunuyor.

 

Distribütörler ve atölye çalışanları tarafından hevesle beklenen yeni MANN-FILTER 2012 Kataloğu, hava, yağ, yakıt veya kabin filtrelerini kolayca ve hızlı bir biçimde bulunmasına olanak verecek bir şekilde tasarlandı. OE kalitesinde 150’nin üstünde yeni filtre çeşidini de barındıran MANN-FILTER 2012 Kataloğu, aynı zamanda son model binek araçlar, ticari araçlar ve yollarda kullanılması yasak araçlar için var olan ürün portföyünü de tamamlar nitelikte. Avrupa pazarında 35.000’den fazla araç ve makine için 4.500 filtre elemanı sunulan katalogta,  endüstriyel sektöre yönelik 15.500 aplikasyon,  binek ve ulaşım araçları için 11.000, kamyon ve otobüs için 7.500 ve motosiklet için 1100 ürün bulunuyor. Yeni katalog aynı zamanda 135 bin çapraz referansı da içeriyor.

QR Kodu ile anında websitesine bağlanabilme  

Açık ve net tasarımı sayesinde, distribütörler ve atölye çalışanlarının ürün tanımlarına karşılık gelen uygun filtreyi bulmalarını kolaylaştıracak şekilde tasarlanmış MANN-FILTER 2012 kataloğu, ilk kez her dil için ayrı başlık bölümüyle 14 dilde hazırlandı.                                                                                                           Ayrıca katalogta bulunan QR (quick response) kodu sayesinde istenilen ürün detayı için cep telefonu kullanarak MANN-FILTER websitesine bağlanılabiliyor.

Ücretsiz ve geri dönüşümlü kağıda basılarak yılda iki kez güncellenen MANN-FILTER kataloğu, CD-ROM ve www.mann-filter.com adresinde sürekli güncellenen online versiyon olmak üzere üç ayrı formatta sunuluyor.  Online versiyonu kullanıcı dostu özelliğiyle yazım hatalarını otomatik olarak düzeltiliyor. Bilgisayara kaydedilme özelliği sayesinde, katalog içeriklerine de kolaylıkla ulaşılabiliyor.

Yeni katalog, faks veya e-posta yoluyla istenebilir ya da doğrudan yetkili MANN-FILTER bayiinden temin edilebilir.

 


e-bülten'e üye olun
E-Posta:

Redüktör Dergisi Reklamlar

URL: https://www.reduktordergisi.com/?p=1935

Yazan - Nis 9 2012. Kategori Haberler. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

Foto Galeri

Giriş | Designed by Gabfire themes YukarıYukarı